Doplnky Quick-Step

Objavte našu širokú škálu starostlivo vybraných doplnkov na dokonalé ukončenie podlahy. Máme riešenia pre všetky podlahy a situácie. Jednoducho sa používajú a vždy dodajú profesionálny výsledok.

Sokle

Vyberte si z našej bohatej ponuky vysoko kvalitných soklov, ktoré sa hodia ku všetkým podlahám a interiérom. Všetky boli dôsledne testované na kvalitu presne ako vaša podlaha. To znamená, že budete môcť využiť plnú záruku Quick-Step na dlhé roky bez obáv.

Podložky

Montáž správnej podložky má zásadný vplyv na konečný vzhľad, kvalitu a komfort vašej podlahy. Na základe viac než 20-ročných skúseností naši odborníci vybrali kolekciu vysoko kvalitných podložiek, ktoré zaručujú vynikajúcu akustickú a tepelnú izoláciu, vytvárajú rovný základ pre novú podlahu Quick-Step a ľahko sa montujú.

Koncové profily

Všestranné koncové profily Quick-Step sú veľmi praktické a vytvoria na vašej podlahe a schodoch dokonalé ukončenie.

 • Quick-Step Incizo: s patentovaným profilom Quick-Step Incizo môžete za krátku chvíľu vytvoriť úpravu, aká sa vám hodí. S dodanou rezačkou narežte základný profil Incizo na požadovaný tvar. Profil Incizo môžete použiť na:
  1. spojenie dvoch podláh s rovnakou výškou;
  2. prepojenie podláh rôznych výšok;
  3. zakončenie podlahy blízko steny alebo okna;
  4. prepojenie podlahy s kobercom;
  5. zakončenie schodiska alebo schodov.

 • Multifunkčný Quick-Step: so super pevným hliníkovým multifunkčným profilom Quick-Step môžete vyrovnať výškové rozdiely a nechať podlahu plynule prejsť do akéhokoľvek iného typu podlahy, alebo ukončiť podlahu pri okne či pri stene. Hliníkový profil je dostupný v troch rôznych farbách: zlatá, strieborná a bronzová. Multifunkčný profil môžete použiť na:
  1. spojenie dvoch podláh s rovnakou výškou; 
  2. prepojenie podláh rôznych výšok; 
  3. zakončenie podlahy blízko steny alebo okna; 
  4. prepojenie podlahy s kobercom.

Montážne nástroje

Hľadáte vhodné nástroje na montáž vašej novej podlahy? Žiadny problém. Máme všetko, čo potrebujete na rýchlu montáž podlahy bez toho, aby ste ju poškodili: príklepové bloky, nastaviteľné rozperné vložky (ktorými sa uistíte, že máte správne dilatačné spoje), kovové páčidlá, ručné píly,…

Prostriedky na údržbu a opravy

Udržiavať podlahu v špičkovom stave je veľmi jednoduché s dôkladne vybranými prostriedkami Quick-Step určenými na údržbu. Môžete si vybrať z kompletnej série výrobkov na bezpečné a jednoduché čistenie, údržbu a - v prípade potreby - opravu vašej novej podlahy Quick-Step.

Potrebujete viac informácií?

 • Ak sa chcete dozvedieť viac o mnohých možnostiach a výhodách doplnkov Quick-Step,obráťte sa na vášho predajcu Quick-Step.  

 • Na našich stránkach si najprv vyberte podlahu, a potom kliknite na tabuľky Doplnky hneď pod obrázkom.