Kvalitné drevené podlahy

Divízia Quick-Step chce, aby ste sa tešili zo svojej drevenej podlahy tak dlho, ako budete chcieť. Preto spájame naše know-how a energiu, aby sme priniesli výnimočnú kvalitu. Naša celoživotná záruka pre obytné priestory pre každú drevenú podlahu Quick-Step slúži ako prejav nášho záväzku. Čudujete sa, ako vám to môžeme ponúknuť? Tu je návod.

Všetky drevené podlahy

Každá vrstva sa počíta.

Drevené podlahy Quick-Step pozostávajú z rôznych vrstiev dreva, ktoré bolo navzájom dokonale zladené. Vďaka tomu sú odolnejšie voči zmenám teploty a vlhkosti, čo sú dvaja najhorší nepriatelia podláh. Okrem toho divízia Quick-Step dbá na to, aby si vyberala suroviny s maximálnou starostlivosťou a dôsledne sledovala obsah vlhkosti počas výroby. A výsledok? Drevené podlahy s optimálnou stabilitou a trvanlivosťou: to je záruka!

Konečná úprava drevenej podlahovej krytiny

Najprv dokončenie

Vášeň značky Quick-Step pre drevo sa neprejavuje len v autentickej textúre nášho dreva, no tiež v najmenších detailoch povrchovej úpravy:

  • Naše lakované drevené podlahy sú ošetrené nie jednou, no siedmimi vrstvami vodou riediteľného laku vytvrdnutého pomocou UV.
  • Naše olejované drevené podlahy majú dve vrstvy prvotriedneho oleja, vďaka čomu sú extra matné a hlavne majú autentický vzhľad, ktorý obstojí v skúške času. Ak ho budete udržiavať jednoduchou starostlivosťou, postačí to.
Podlahové krytiny z listnatého dreva s jednoduchou montážou

Spoľahlivý systém Uniclic Multifit

Montáž drevených podláh Quick-Step je rýchla a jednoduchá vďaka patentovanému a svetovo uznávanému klik systému Uniclic. Okrem toho je tiež systém montáže omnoho silnejší a odolnejší, ako alternatívne systémy na trhu.

NOVÁ technológia Surface & Edge Protect+

Zablatené topánky, víno, špina: to nie sú najlepší priatelia drevených podláh. No vďaka technológii Surface & Edge Protect+ odpudzujúcej vlhkosť podlahy Quick-Step z listnatého dreva zostanú čisté a autentické dlhé roky.

Ukážeme vám ideálnu podlahu

Dizajny podláh z listnatého dreva

Nájdite si obľúbenú podlahu

Parketové podlahy Quick-Step sú vyrobené v rôznych tvaroch a farbách. Nájdite množstvo typov dreva a krásnych povrchových efektov – od brúsených dosák po rezy pílou.

Nechajte sa inšpirovať vyhľadávačom podláh Quick-Step FloorExplorer

Inšpirujte sa

Výber podlahy nie je jednoduchý. Avšak s vyhľadávačom FloorExplorer môže byť: stačia tri kroky a ukážeme vám prehľad dizajnov, ktoré doplnia vaše interiérové dizajnové preferencie a osobnosť.