Urobte skvelý dojem vďaka vinylovým podlahovým krytinám Pulse
Extra dlhé a extra široké vinylové podlahy

Pulse od spoločnosti Quick-Step je kolekcia extra dlhých a extra širokých dosák, ktoré sa vďaka dizajnu a štruktúre výborne hodia na dosiahnutie maximálneho luxusu a autentickosti. Nebudete veriť, ako prirodzene môžu vyzerať dosky Pulse.

Autentický vzhľad: získajte kompletný obraz

Podlahy Pulse sa odlišujú vďaka svojej originálnej štruktúre. Každá doska obsahuje viac odtieňov a tónov na dosiahnutie živých farebných variantov, ktoré bolo predtým možné vidieť len na prírodnom dreve. A aký je výsledok? Luxusné vinylové podlahy so vzhľadom najbližším prírodnému vôbec.

Prečo sa vám bude páčiť vinylová podlaha Pulse...

Nové vinylové podlahy Quick-Step

Dokonale prirodzený vzhľad

Extra matný povrch, detailné povrchové štruktúry a dokonale drážky robia z podlahy Pulse najkrajšie vyzerajúcu vinylovú podlahu, aká bola kedy navrhnutá. Po takejto mäkkej a pohodlnej podlahe je radosť chodiť, dokonca aj naboso.

Nové vinylové podlahy Quick-Step

Mimoriadna odolnosť

Podlahy Pulse sa jednoducho udržiavajú a stačí na to len jeden produkt. To všetko vďaka vrchnej vrstve, ktorá je úplne utesnená technológiou Stain GuardScratch Guard zaručujúcej úplnú ochranu.


Tiché, mäkké a 100 % vodeodolné

To sú všetko výhody, ktoré ponúkajú vinylové podlahy Pulse v ultra prírodnom balíku. Vďaka tomu sú skvelou voľbou pre kúpeľne a kuchyne.

Nové vinylové podlahy Quick-Step

Rýchla a jednoduchá montáž

Montáž podlahy Pulse je rýchlejšia a jednoduchšia než kedykoľvek predtým. Podlahy Pulse sú vybavené klik systémom Uniclic Multifit, vďaka čomu budú namontované skôr než si všimnete. Technológia spúšťania poskytuje jedinečnú pevnosť vďaka vertikálnemu a horizontálnemu zakliknutiu.


Objavte celú kolekciu Pulse:

20 dizajnov – od klasického po trendový – si vyberte svoj obľúbený. Všetky tieto podlahy majú svoj jedinečný charakter, ktorý im dodávajú detaily pravých drevených podláh, povrchové štruktúry a rôzne farby na každej doske.


Spustiť RoomViewer >
Top