Laminát nikdy nevyzeral tak prirodzene a nebol taký vodeodolný

Zoznámte sa s najnovšou inováciou medzi laminátovými podlahami. Zoznámte sa s podlahami Impressive Ultra značky Quick-Step. Nová generácia laminátových podláh, ktoré vyzerajú a sú na dotyk prirodzenejšie než kedykoľvek predtým...

Ale počkajte, to nie je všetko: vďaka svojmu inovatívnemu vodeodolnému náteru ‘HydroSeal’ sú podlahy Impressive Ultra nielen krásne, no tiež najlepšie vodeodolné laminátové podlahové krytiny, aké boli kedy vyrobené. Odteraz sú krása a výsledok najlepšími priateľmi vašej podlahy.


Prečo sa vám bude páčiť vaša podlahová krytina Impressive Ultra Quick-Step…

Prirodzenejšie než kedykoľvek predtým


Laminátová podlaha Impressive Ultra značky Quick-Step

Prírodné povrchové štruktúry

Stačí prejsť prstami po povrchu podlahy a hneď to zistíte: podlaha Impressive Ultra nie je len pekná, je tiež najautentickejšia a najprirodzenejšia laminátová podlaha, aká bola kedy vyrobená.

Laminátová podlaha Impressive Ultra značky Quick-Step

Dokonalosť až do drážok 

Dokonalosť je o detailoch. Preto štruktúra podlahy pokračuje až do drážok dosiek. Výsledkom je tá najharmonickejšia podlaha, akú ste kedy videli.

Laminátová podlaha Impressive Ultra značky Quick-Step

Šestnásť štýlových vzorov 

Podlaha Impressive Ultra je vyrobená v 16 štýlových dizajnoch. Podľa vašich špecifických požiadaviek si môžete vybrať medzi doskami s hrúbkou 12 (Impressive Ultra) alebo 8 mm (Impressive).


Vodeodolná viac ako kedykoľvek predtým


Vodeodolná podlaha Impressive značky Quick-Step

Vodeodolný náter 

Zabudnite na problémy s vlhkosťou. Podlaha Impressive Ultra disponuje inovatívnym vodeodolným náterom ‘HydroSeal’ v drážkach, ktorý bráni prenikaniu vody. Čistenie nikdy nebolo bezpečnejšie a jednoduchšie.

Laminátová podlaha Impressive Ultra značky Quick-Step

Zbohom prach a špina 

Rozlúčte sa s prachom a špinou. Antistatický spoj medzi doskami odpudzuje prach a zabraňuje hromadeniu špiny. V mieste skosenia je čistenie hračkou.

Scratch Guard

Navrhnutá tak, aby vydržala 

Laminátová podlaha Quick-Step si vybudovala vynikajúce meno vďaka kvalite a štýlu. Nová kolekcia Impressive Ultra posunula tento odkaz na ďalšiu úroveň. Vďaka vylepšenej technológii je táto podlaha taká trvácna a odolná proti poškriabaniu, že zostane krásnou dlhé roky.