Kvalitné drevené podlahové krytiny pre celoživotné potešenie

Divízia Quick-Step chce, aby ste sa tešili zo svojej drevenej podlahy tak dlho, ako budete chcieť. Preto spájame naše know-how a energiu, aby sme priniesli výnimočnú kvalitu. Naša celoživotná záruka pre obytné priestory pre každú drevenú podlahu Quick-Step slúži ako prejav nášho záväzku. Čudujete sa, ako vám to môžeme ponúknuť? Tu je návod.

Každá vrstva sa počíta.

Drevené podlahy Quick-Step pozostávajú z rôznych vrstiev dreva, ktoré bolo navzájom dokonale zladené. Vďaka tomu sú odolnejšie voči zmenám teploty a vlhkosti, čo sú dvaja najhorší nepriatelia podláh. Okrem toho divízia Quick-Step dbá na to, aby si vyberala suroviny s maximálnou starostlivosťou a dôsledne sledovala obsah vlhkosti počas výroby. A aký je výsledok? Drevené podlahy s optimálnou stabilitou a trvanlivosťou: to je záruka! 

Najprv dokončenie

Vášeň značky Quick-Step pre drevo sa neprejavuje len v autentickej textúre nášho dreva, no tiež v najmenších detailoch povrchovej úpravy. 

  • Naše lakované drevené podlahy sú ošetrené nie jednou, no siedmimi vrstvami vodou riediteľného laku vytvrdnutého pomocou UV. 
  • Naše olejované drevené podlahy majú dve vrstvy prvotriedneho oleja, vďaka čomu sú extra matné a hlavne majú autentický vzhľad, ktorý obstojí v skúške času. Ak ho budete udržiavať jednoduchou starostlivosťou, postačí to.

Spoľahlivý systém Uniclic Multifit

Montáž drevených podláh Quick-Step je rýchla a jednoduchá vďaka patentovanému a svetovo uznávanému klik systému Uniclic. Okrem toho je tiež systém montáže omnoho silnejší a odolnejší, ako alternatívne systémy na trhu.

Maximálne potešenie, minimálna údržba

Nová technológia odpudzovania vody Protect+* zabraňuje vode prenikať do dreva a spoje nezostávajú špinavé. Vďaka nej medzery medzi doskami vyzerajú ako nové. Táto jedinečná kombinácia vlastností a autentických dizajnov podláh vám umožní tešiť sa bez obáv z krásy a kvality podláh dlhé roky.

*Nevzťahuje sa na podlahy Variano

Nájdite svojho najbližšieho predajcu > Zadajte mesto alebo PSČ |
Top