Kvalitné vinylové podlahové krytiny pre roky potešenia

To, čo divízia Quick-Step dokáže najlepšie, je ochrana vašich podláh. Spojením všetkej našej energie, know-how a odhodlania môžeme ponúknuť luxusné vinylové podlahy Livyn s minimálne 20-ročnou zárukou. Takto vkladáme kvalitu do srdca každej vinylovej podlahy, ktorú vyrobíme.

Silné a odolné

Odolná povrchová vrstva a ultra ochranný PU náter: to sú hlavné prísady všetkých našich luxusných vinylových podláh Livyn. Dve hlavné vlastnosti, vďaka ktorým sú naše vinylové podlahové krytiny dokonalé pre intenzívne používané izby a priestory, ako sú obývacie izby, kuchyne a predsiene.

100 % vodeodolná

Luxusné vinylové podlahy Livyn sú vyrobené s vysoko kvalitných syntetických materiálov. Výsledkom je, že sú 100 % vodeodolné. To z nich na druhej strane robí dokonalú voľbu pre vašu kúpeľňu či kuchyňu.

Ucelený klik systém

Vinylové podlahy Quick-Step sa jednoducho montujú pomocou patentovaného presláveného klik systému Uniclic Multifit pre podlahy Livyn. Tento systém montáže vám nielen že umožňuje namontovať svoju podlahu Livyn v okamihu, no tiež je omnoho pevnejší ako iné systémy.

Je to také tiché a pohodlné

Materiály, ktoré používame na výrobu vinylových podláh sú úplne optimalizované na každodenné použitie. Okrem znižovania hluku krokov vaše podlahy Livyn tiež ponúkajú pohodlný dotyk a pocit, pričom je chôdza po nich príjemná.

Dôkladne testované

Zaručenie najvyššej kvality vinylových podláh... To sa nestane za noc! V našom výskumnom centre Quick-Step vykonávame podrobné technické testy, aby sme overili, či naše podlahy spĺňajú najprísnejšie požiadavky na kvalitu. Len ak prejdú testom v rôznych podmienkach, môžu skončiť vo vašom dome.

Nájdite svojho najbližšieho predajcu > Zadajte mesto alebo PSČ |
Top