Vinylová podlaha Quick-Step: oddanosť kvalite

Luxusné vinylové podlahové krytiny Quick-Step sú viac než len pekné a komfortné: sú výsledkom desaťročí výskumu a zdokonaľovania s cieľom vytvoriť podlahu, ktorá odolá skúške času. Prečítajte si, ako dokážeme zabezpečiť, že vaša vinylová podlaha zvládne nápor každodenného života – každý deň, po mnoho rokov.

Vrcholná kvalita

Vinylové podlahové krytiny odolné voči škvrnám

Odolnosť voči škvrnám na svetovej úrovni

Utesnená vrchná vrstva vinylovej podlahy Quick-Step je vybavená našou revolučnou technológiou Stain Guard. Najlepšia technológia odolnosti voči škvrnám svojho druhu udrží vašu podlahu bez škvŕn a nedá nečistotám ani škrabancom žiadnu šancu.
Vinylové podlahové krytiny odolné voči poškriabaniu

Výnimočná odolnosť voči poškriabaniu

Pevné a luxusné vinylové dlaždice Quick-Step sú vybavené technológiou Scratch Guard: táto inovatívna technológia ochráni vašu novú podlahu pred poškriabaním lepšie než akýkoľvek podobný produkt, ktorý je dnes na trhu.
Vodeodolné vinylové podlahové krytiny

100% odolnosť voči vode

Vodeodolná technológia spolu s patentovaným systémom Uniclic zabraňujú tomu, aby vašu podlahu zničila voda. Vďaka tomu sa luxusné vinylové podlahy nielen jednoducho umývajú, ale sú vhodné ako podlaha do každej miestnosti v domácnosti: od obývacej izby cez kúpeľňu až po kuchyňu.

Ukážeme vám ideálnu podlahu

Dizajny vinylových podláh

Nájdite si obľúbenú podlahu

Živé farby, jedinečné vzory, citeľné štruktúry, prepracované detaily... Naše pevné a pružné luxusné vinylové podlahy sú k dispozícii v širokej ponuke dizajnov. Našu hlavnou inšpiráciou je príroda, preto určite nájdete podlahu, ktorá vyhovie vášmu vkusu, miestnosti alebo projektu.

Nechajte sa inšpirovať vyhľadávačom podláh Quick-Step FloorExplorer

Inšpirujte sa

Výber podlahy nie je jednoduchý. Avšak s vyhľadávačom FloorExplorer môže byť: stačia tri kroky a ukážeme vám prehľad dizajnov, ktoré doplnia vaše interiérové dizajnové preferencie a osobnosť.