Vinylová podlaha Quick-Step: oddanosť kvalite

Osvedčená kvalita našich vinylových podláh je výsledkom desaťročí výskumu a budovania odborných znalostí o podlahách. Kombinujeme technológiu odpudzujúcu vodu s našimi revolučnými riešeniami povrchu Stain and Scratch Guard, aby sme ponúkli dokonalú ochranu. Tým dokážeme zabezpečiť, že vaša vinylová podlaha zvládne nápor každodenného života – každý deň, po mnoho rokov.

Ako garantujeme dlhodobý pôžitok

Kvalitné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Úplne vodotesné

Naša vodoodpudzujúca technológia v kombinácii s naším pokročilým vodotesným klik systémom zaisťuje plne vodotesnú podlahu. Preto sa podlaha Alpha Vinyl nielen ľahko čistí, ale aj najlepšou voľbou pre kuchyne, kúpeľne a iné oblasti, ktoré sú vystavené vlhkosti.

Kvalitné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Mimoriadne odolné proti poškriabaniu

Pevné vinylové dosky Quick-Step sú vybavené technológiou Scratch Guard: táto inovatívna technológia ochráni vašu novú podlahu pred poškriabaním lepšie než akýkoľvek podobný vinylový produkt, ktorý je dnes na trhu.

Kvalitné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Neuveriteľne odolné voči škvrnám

Naša revolučná technológia Stain Guard udrží vašu vinylovú podlahu čistú a vašu myseľ bez obáv. Najlepšia technológia odolnosti voči škvrnám svojho druhu nedá nečistotám ani škrabancom žiadnu šancu.

NOVÁ podlaha
Alpha Vinyl: vysoko výkonné tuhé podlahy

Alpha Vinyl je najsilnejšia podlaha, po akej kedy budete kráčať. Vo väčšine prípadov nie je potrebná žiadna príprava povrchu a vo väčšine prípadov je ideálna na rekonštrukciu. Vďaka inteligentnej technológii odpudzujúcej vodu je podlaha Alpha ideálna voľba podlahy pre každú izbu.

Objavte Alpha Vinyl teraz

Pevné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step