Vinylové podlahové krytiny a luxusné vinylové dlaždice

Rozjasnite svoj domov vinylovou podlahovou krytinou Quick-Step s prírodným vzhľadom a charakteristickým teplom na dotyk. Vyberte si zo širokého radu pružných a pevných vinylových podlahových krytín vhodných pre všetky potreby a aplikácie. Obidva druhy sú vybavené ochrannou vrchnou vrstvou, ktorá vašej podlahe zabezpečí krásny vzhľad na dlhé roky.

3 dôvody, prečo si vybrať vinylovú podlahovú krytinu Quick-Step

Kvalitné vinylové podlahové krytiny

Krásny vzhľad a dlhá výdrž

Všetky vinylové podlahy Quick-Step majú ochrannú vrchnú vrstvu, vďaka ktorej sú odolné voči vode, poškriabaniu a škvrnám. To zaručuje, že vaša podlaha bude vždy vyzerať rovnako dokonalo, ako keď ste ju namontovali.

Chodiť po vinylovej podlahe je radosť

Radosť chodiť

Chodiť po vinylovej podlahe Quick-Step je príjemný zážitok v každom smere: ich prírodný dizajn upúta zrak, sú mäkké a teplé na dotyk a vďaka ich akustickým vlastnostiam vás nebude obťažovať neželaný hluk opätkov, topánok, tenisiek alebo labiek domácich miláčikov.

Vinylová podlaha je ideálna pri renovácii

Ideálna pri renovácii

Renovujete? Vinylová podlaha Quick-Step je veľmi tenká a ľahko sa montuje (vďaka patentovanému klik systému Uniclic Multifit).

Nainštalujte vinylovú podlahu Quick-Step aj na stenu

Vedeli ste? Vinylové podlahové krytiny Quick-Step Glue+ môžete namontovať aj na stenu. To znamená, že môžete celú miestnosť zjednotiť vybraným vzorom alebo dizajnom, dokonca aj sprchovací kút.

Všetko, čo potrebujete, na dokončenie štýlu

Našli ste ideálnu podlahu? Potom je čas vyhrnúť rukávy a začať pracovať na vašom podlahovom projekte. Tieto nástroje zabezpečia, aby všetko prebehlo hladko – od inštalácie až po dokončenie a údržbu.

Vinylové podlahové krytiny s jednoduchou montážou

Rýchla a jednoduchá montáž

Podlahy Quick-Step sú známe svojou jednoduchou montážou. Naše vinylové podlahy nie sú výnimkou. Či už si vyberiete plávajúcu alebo lepenú montáž, vaša nová vinylová podlaha bude dokončená za pár okamihov.

Dodajte svojej vinylovej podlahe posledný kúsok k dokonalosti

Doplňte posledný kúsok k dokonalosti

Získajte krásny a čistý výsledok vďaka výberu z celého radu zladených soklových líšt a profilov k vašej novej podlahe.

Údržba bez starostí vďaka vinylovým podlahovým krytinám

Údržba bez starostí

Udržať vašu podlahu rovnako čistú a krásnu ako prvý deň ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Vyberte si z celého radu príslušenstva, ktoré vám pomôže udržať vašu „piatu stenu“ stále ako novú.

Top