Signature, vylepšená a vodeodolná laminátová podlahová krytina od spoločnosti Quick-Step

Quick-Step Signature

Vylepšená v každom detaile

Laminátové podlahy Signature

Stačí letmý pohľad a všimnete si to: v novej kolekcii laminátových podlahových krytín Signature sa značí vylepšenie.

Vďaka elegantnému dizajnu, autentickým štruktúram a realistickému skoseniu podlahy Signature vynikajú ako najprepracovanejšie laminátové podlahy, aké boli kedy vyrobené – takmer nerozoznateľné od skutočného dreva.

A nezabudlo sa ani na praktickú stránku, pretože podlaha Signature tiež ponúka výbornú ochranu voči vode a škrabancom pre maximálny pokoj na duši.

Nájdite predajcu podlahových krytín Quick-Step

Nájdite predajca vo svojom okolí!

Objavte nevídané vylepšenie laminátových podláh „Signature“ sami u najbližšieho predajcu Quick-Step!

Nájdite predajcu teraz!

Prečo sa vám bude páčiť kolekcia laminátových podlahových krytín Signature

Laminátová podlahová krytina Signature by Quick-Step s vylepšeným dizajnom

Vylepšené dizajny

Nová kolekcia Signature posúvajú laminátové podlahové krytiny na nevídanú úroveň vylepšenia, pre ktoré sú charakteristické najelegantnejšie dizajny, jemné zakončenia a vysokopresné detaily. A v rámci 18 jedinečných dizajnov, z ktorých si môžete vybrať, nájdete vždy niečo, čo bude vyhovovať vášmu štýlu a chuti.

Laminátová podlahová krytina Signature by Quick-Step s autentickými štruktúrami

Skutočne autentické štruktúry

Na dosiahnutie skutočne prírodného vzhľadu by podlaha nestačí, aby podlaha len dobre vyzerala, mala by tiež vyvolávať pocit skutočného dreva. A presne to ponúka nová kolekcia Signature: jej povrchová štruktúra je hlbšia a realistickejšia ako kedykoľvek predtým, jej skosenie je ostrejšie a prirodzenejšie, ako ste kedy videli. A výsledok? Jedinečná laminátová kolekcia, ktorá je bližšia skutočnému drevu ako by sa kedy očakávalo.

Laminátová podlahová krytina Signature by Quick-Step s vynikajúcou odolnosťou voči vode

Vynikajúca odolnosť voči vode

Bez starostí. V prípade podláh Signature vylepšená neznamená krehké. Vďaka inovatívnemu povrchovému náteru „Hydroseal“ nemajú baktérie, špina a dokonca ani tekutiny šancu. Jednoducho ich stačí utrieť vlhkou handričkou a povrch zostane čistý a hygienický. Vďaka tomu je laminátová podlaha Signature výborná voľba pre vašu kuchyňu, kúpeľňu aj halu.

Okrem toho vám podlaha Signature ponúka...

… rýchly a jednoduchý klik systém. Vďaka systému Uniclic od spoločnosti Quick-Step je inštalácia hračkou, a to dokonca aj v stiesnených rohoch alebo pod radiátormi;

… výnimočnú odolnosť voči poškriabaniu. Vďaka patentovanej vrchnej vrstve Scratch Guard sú laminátové podlahy Quick-Step až desaťkrát odolnejšie voči poškriabaniu;

… jednoduchú údržbu. Jednoducho vyčistite svoju podlahu s vlhkou handričkou alebo mopom. Bude vyzerať nová a bezchybne vyzerajúca na dlhé roky;

… dlhodobú záruku. Doprajte si pokoj na duši a profitujte z 25-ročnej záruky na vašu novú podlahu Quick-Step.

Objavte celú kolekciu Quick-Step

Kolekcia Signature obsahuje 18 jedinečných dizajnov s nevídanou úrovňou vylepšenia.

Spustiť RoomViewer >