Go to content Go to search

PONUKA

Využite zľavu 25% Využite zľavu 25%
dubové laminátové podlahy do jedálne Quick-Step

Dubová laminátová podlaha

Svieži vzhľad s dubovou laminátovou podlahou

Ak hľadáte prirodzene vyzerajúcu podlahu s vysokokvalitným dizajnom a štruktúrami, všetko, čo potrebujete, je dubová laminátová podlaha od spoločnosti Quick-Step. Každý dizajn má jedinečný vzhľad a dojem a naši dizajnéri sa postarajú o to, aby získala vaša podlaha najlepšiu štruktúru, povrchovú úpravu a ošetrenie. To je všetko, čo potrebujete, aby ste si boli istí, že skončíte s dokonalou podlahou do vášho domu.

Široká škála dubových laminátových podláh

Naša dubová laminátová podlaha má všetko, čo hľadáte. Ak uprednostňujete robustnú podlahu do kuchyne alebo svetlú dubovú laminátovú podlahu do obývačky; to všetko nájdete v spoločnosti Quick-Step. Naša kolekcia ponúka inteligentné riešenia pre váš dom. Vďaka našej širokej škále vzorov, farieb a textúr vždy nájdete tú správnu laminátovú podlahu, ktorá sa dodáva s 20 ročnou zárukou na podlahy creo a 25 ročnou zárukou na všetky ostatné laminátové podlahy.

Výhody dubových laminátových podláh

Hľadáte silnú, ale útulne vyzerajúcu podlahu? Všetky dubové laminátové podlahy od spoločnosti Quick-Step sú vybavené povrchovou úpravou s technológiou Scratch Guard. Vďaka tomu sú podlahy až desaťkrát viac chránené pred mikroškrabancami ako podlahy bez tejto ochrannej vrstvy. Vďaka tejto vrstve odolnej voči opotrebovaniu je svetlá dubová laminátová podlaha vhodná na intenzívne použitie napríklad v kuchyni. Svoju podlahu si budete užívať ešte mnoho rokov!

dubové laminátové podlahy do jedálne Quick-Step

Objavte našu dubovú laminátovú podlahu

Vyberte si správnu dubovú laminátovú podlahu

Ak potrebuje vaša obývacia izba viac charakteru, stačí pridať dobrú podlahu. Možno sa vám bude zdať, že nájsť správnu a cenovo dostupná podlahu pre váš dom je náročne kvôli mnohým možnostiam, ktoré nájdete v našej kolekcii. Chcete miestnosti dodať viac energie? Pozrite si našu svetlú dubovú laminátovú podlahu. Čo si myslíte o našej laminátovej podlahe z brúseného duba? Táto podlaha má prirodzený vzhľad vďaka svojim jemným povrchovým štruktúram a rafinovaným dreveným kvetom, vďaka ktorým vyzerá výnimočne štýlovo.

Montáž dubových laminátových podláh

Pred začatím montáže laminátovej podlahy sa uistite, že máte správnu podložku. Podložka je nevyhnutná na vyrovnanie povrchu a ochranu pred stúpajúcou vlhkosťou. Okrem toho vysokokvalitný podklad poskytuje izoláciu od zvuku a tepla a tvorí stabilný základ na podporu systému zacvaknutia. Už ste sa rozhodli, čo potrebujete? Najmite si nášho odborníka, aby vám namontoval podlahu, alebo to urobte sami!

Dubová laminatova podlaha do obývacej izby Quick-Step