Go to content Go to search

PODLAHY DO SPÁLNE

Výber ideálnej podlahovej krytiny do spálne

Miesto, kde sa môžete pritúliť, zľahka si zdriemnuť a zaspať a potom znova: vaša spálňa je miesto, kde najviac záleží na pohodlí. Okrem pohodlnej postele a mäkkých vankúšov si tiež zaslúžite perfektnú podlahu do spálne.

Jemné a teplé podlahy do spálne

Ak chcete, aby bol váš spánok čo najlepší, nájdite podlahovú krytinu do spálne, ktorá splní všetky kritériá na vašom zozname. Intímny vzhľad a pocit z dreva, ktoré zmenia vašu spálňu na oázu pokoja: áno! Jemný dotyk na vašich chodidlách, ktorý sa vám bude páčiť, keď sa zobudíte: dvakrát áno! A ešte k tomu všetkému: podlaha vhodná pre alergikov, aby mohli všetci doma spať pokojne a bezpečne.Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v spálni páčiť:

Podlaha pre každý vkus

Doma trávite asi tretinu svojho času vo svojej spálni. Takže netreba dodávať, že chcete mať podlahu, ktorá bude odrážať váš štýl. Objavte autentické vzory a farby, porovnajte rôzne typy povrchových úprav a textúr a zvoľte si akýkoľvek typ skosenia, drážky alebo ďalšieho zodpovedajúceho príslušenstva. Spomedzi laminátových alebo vinylových podlahových krytín Quick-Step si musíte vybrať podlahu, ktorá zmení vašu spálňu na miesto snov.

Teplý a jemný pocit

Máte problém dostať sa ráno z postele? Vyberte si teda do spálne podlahu Quick-Step. Jej jemný dotyk a exkluzívny pocit na chodidlách vás dostane na nohy hneď. A so správnou podkladovou vrstvou možno podlahy Quick-Step jednoducho skombinovať s podlahovým kúrením: čo viac by ste mohli potrebovať pre dobrý spánok?

Jednoduchá údržba

Uzavreté povrchy podlahových krytín, antistatické spoje, vodotesné nátery – … podlahy Quick-Step majú všetko, čo je potrebné na zabránenie hromadeniu nečistôt a prachu a pomôžu vám upratať spálňu za okamih. Vďaka tomu sú tiež nealergénne: môžete spať spokojnejšie ako kedykoľvek predtým v krajine svojich snov.

Montáž mihnutím oka

Vďaka patentovanej technológii UniclicUniclic Multifit môžete namontovať podlahu do svojej spálne ako profesionál na jedno kliknutie. Je to také jednoduché, dokonca aj v najmenších kútoch vašej spálne. Vhupnete do postele za sekundu...

Bez starosti na dlhé roky

Laminátové alebo vinylové podlahy odolné voči opotrebovaniu značky Quick-Step sú vytvorené, aby odolali. Môžete si byť istí, že budete spať v maximálnom pohodlí dlhé roky, pretože spoločnosť Quick-Step poskytuje na všetky svoje podlahy do spální 20-ročnú až doživotnú záruku.

Objavte všetky podlahy pre spálne

Get inspired

Quick-Step floors are extremely versatile, which means they can be used throughout the house. And thanks to the wide range of designs & styles - from classic to trendy - there is bound to be a Quick-Step floor for every room in the house.

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do spálne: