Go to content Go to search

Ideálna podlaha
do každej miestnosti

Podlaha Quick-Step do každej miestnosti

Podlahy Quick-Step sú veľmi univerzálne, čo znamená, že ich možno použiť v celom dome. A vďaka širokej škále dizajnov a štýlov – od klasických po trendové – budete chcieť podlahu Quick-Step do každej miestnosti v dome.

Podlahové krytiny do kúpeľne

Vaša podlaha je miesto, kde sa chcete uvoľniť a oddýchnuť si, a tiež miesto, kde sa môžu vyše deti čľapkať a smiať vo vani. Je to miesto, kde upokojíte svoje boľavé svaly v sprche po náročnom tréningu a skúšate si oblečenie v zrkadle, kým sa vyberiete von. Do kúpeľne určite chcete podlahu, ktorá je vodeodolná a ktorá sa ľahko udržiava.

Prečítajte si ďalšie informácie

Kuchynská podlaha

Vaša kuchyňa je bijúce srdce vášho domova, kde to žije činnosťou. Ako stred vášho rušného života si vaša kuchyňa zaslúži podlahovú krytinu, ktorá dokáže zvládnuť každodenný zhon.

Prečítajte si ďalšie informácie

Podlahová krytina do obývacej izby

Vyzujte si topánky, ľahnite si na pohodlný gauč a... oddychujte, kým dom prekypuje aktivitou. Obývacia izba je miesto, kde sa oddych mieša s činnosťou. Nie je potrebné pripomínať, že potrebuje podlahu, ktorá zvládne všetky aspekty vášho rodinného života.

Prečítajte si ďalšie informácie

Podlaha v predsieni

Rýchly pohľad, možno tri alebo štyri sekundy. Asi toľko trvá vašim hosťom, aby si vytvorili názor na váš krásny domov. Inými slovami: vaša predsieň je dokonalé miesto, kde môžete urobiť skvelý dojem.

Prečítajte si ďalšie informácie

Podlahové krytiny do spálne

Miesto, kde sa môžete pritúliť, zľahka si zdriemnuť a zaspať a potom znova: vaša spálňa je miesto, kde najviac záleží na pohodlí. Okrem pohodlnej postele a mäkkých vankúšov si tiež zaslúžite perfektnú podlahu do spálne.

Prečítajte si ďalšie informácie

Podlahová krytina do jedálne

Elegantná večera pri sviečkach. Vynikajúci večierok. Či dokonca originálny tematický večer... Je ešte jedna vec, čo dotvorí alebo pokazí vašu perfektný večierok: podlahová krytina vo vašej jedálni.

Prečítajte si ďalšie informácie

Podlahová krytina do domácej pracovne

Váš osobný pracovný priestor doma je miesto, kde trávite veľa času. Chcete teda profesionálny vzhľad, ktorý hovorí: „Vkročte do mojej kancelárie.“ Večná dilema?

Prečítajte si ďalšie informácie

Podlaha do detskej izby

Chcete vytvoriť ideálne miesto, kde môže vaše dieťa spať, chodiť a hrať sa? Pohodlná posteľ, zábavná maľba na stene, jemne žiariace nočné svetlo a mäkká podložka na hranie na podlahe... Pre vaše dieťatko je dobré len to najlepšie. Je čas vybrať si podlahovú krytinu, ktorá splní všetky vaše požiadavky.

Prečítajte si ďalšie informácie