Go to content Go to search

Podlahy v jedálni

Nájdite ideálnu podlahovú krytinu do jedálne

Elegantná večera pri sviečkach. Vynikajúci večierok. Či dokonca originálny tematický večer... Jedáleň je miesto, kde sa hostia stretávajú oblečení čo najlepšie a očakávajú od vás, že vytiahnete všetky tromfy. Okrem delikátneho jedla, krásne prestretého stola s ladiacimi stoličkami, damaškovým obrusom a možno dokonca okázalým sekretárom s porcelánom – len žartujeme – je ešte niečo, čo robí váš večierok perfektným: vaša podlaha v jedálni.

Žena je pri okrúhlom stole v jedálni so sivou laminátovou podlahou

Laminátové podlahy do jedálne

  • Prirodzený vzhľad a pocit
  • Odolné proti poškriabaniu a škvrnám
  • 100 % vodoodolné

Prejsť na laminátové podlahy do jedálne

Laminátové podlahové krytiny v jedálni sú vynikajúcou voľbou pre priestor, v ktorom sa toho veľa deje. Či si každý deň vychutnávate so svojou rodinou, alebo si užívate príjemné rozhovory pri káve, laminátové podlahy ponúkajú dokonalú kombináciu trvácnosti a estetiky. Laminát je vodoodolný, takže náhodné rozliatie počas jedla nepoškodí podlahu, zatiaľ čo jeho odolnosť proti poškriabaniu a škvrnám zachováva nový vzhľad aj pri častom používaní. Prirodzený vzhľad a pocit laminátových podláh dodajú vašej jedálni nádych elegancie, vďaka čomu bude teplým priestorom pre rodinné chvíle.

Rodina je pri veľkom stole a pes ide po hnedej vinylovej podlahe

Vinylové podlahy do jedálne

  • Jedinečná krása
  • Úžasne tiché
  • Inovatívna vodoodolná technológia

Prejsť na vinylové podlahy do jedálne

Vinylová podlaha premení vašu jedáleň na všestranné útočisko. Vďaka svojej vodoodolnej úprave v pohode zvládne rozliate tekutiny, vďaka čomu je ideálna na večere s rodinou alebo priateľmi. Mäkký, tichý povrch zvyšuje pohodlie a znižuje hluk, čo je ideálne na rodinné chvíle a príjemné rozhovory. Vinylové podlahy dodávajú so svojimi úžasnými dizajnami krásu a eleganciu a vytvárajú prívetivú atmosféru, kde sa tvoria a zdieľajú spomienky.