Go to content Go to search

Podlahy v jedálni

Nájdite ideálnu podlahovú krytinu do jedálne

Elegantná večera pri sviečkach. Vynikajúci večierok. Či dokonca originálny tematický večer... Jedáleň je miesto, kde sa hostia stretávajú oblečení čo najlepšie a očakávajú od vás, že vytiahnete všetky tromfy. Okrem delikátneho jedla, krásne prestretého stola s ladiacimi stoličkami, damaškovým obrusom a možno dokonca okázalým sekretárom s porcelánom – len žartujeme – je ešte niečo, čo robí váš večierok perfektným: vaša podlaha v jedálni.

Štýlové a elegantné podlahy do jedálne

Ak chcete osláviť svoj výnimočný štýl zdobenia pre všetkých hostí, potom je jedáleň to správne miesto. Uistite sa, že vaša podlaha v jedálni je ako stvorená na prácu dokonalého hostiteľa rovnako ako vy: elegantná a štýlová, upravená a čistá a úplne pripravená na možné rozliate nápoje či jedlo.Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v predsieni páčiť

Pochváľte sa svojím štýlom

Či už chcete pohostiť svojich hostí delikátnym jedlom zo siedmich chodov podávanom na starožitnom servírovacom stolíku v štýle Ľudovíta XIV., alebo im chcete ponúknuť chuť minimalistickej kuchyne v modernom prostredí, vaša jedáleň by mala vyjadrovať jedine váš štýl. Značka Quick-Step ponúka laminátové a vinylové podlahové krytiny od klasického dreveného vzhľadu po moderný kamenný dekór, aby ste svojim hosťom ukázali, prečo ste vy a váš večierok jedinečný.

100 % vodeodolná

Keď máte veľa práce, aby ste boli perfektným hostiteľom, posledná vec, ktorú potrebujete, je rozliaty obsah misy na polievku alebo kvapky z pohára na vašej podlahe. Vďaka 100 % vodeodolnej vinylovej podlahovej krytine si môže každý napokon zabávať sa na večierku bez stresu. Laminátová podlaha Capture, Creo, Classic, Eligna, Impressive (Ultra) a Majestic značky Quick-Step vám pomáha oddychovať vďaka technológii povrchovej úpravy HydroSeal odolnej proti vode. A to nehovoríme o patentovanej technológii Scratch Guard a Stain Guard na ochranu laminátových a vinylových podláh pred čímkoľvek, čo na ňu vaši hostia hodia.

Ideálna pre otvorené priestory.

Usporiadať večierok často znamená musieť rozdeliť čas medzi prípravu v kuchyni a zábavu hostí v jedálni. Prečo sa napokon nesústrediť na ‘spoločnosť’ o čo vlastne pri večierkoch ide, a využiť otvorený priestor? Vaša kuchyňa a jedáleň môžu byť výborne spojené pomocou správneho druhu podlahovej krytiny. Aj keby to však boli samostatné miestnosti, je dobré využiť tú istú podlahovú krytinu: dodá upokojujúci pocit jednotnosti a vďaka tomu bude váš domov vyzerať väčší. Chcete napokon zapôsobiť na svojich hostí, nie?

Jednoduché čistenie

Všetci hostia možno prišli do svätyne čistoty, no vám po skončení večera pravdepodobne zostane neporiadok v jedálni. Rozhádzané omrvinky, miestami rozliate víno: podlahy Quick-Step vám pomôžu všetko vyčistiť v okamihu. Vďaka užitočným vlastnostiam podlahovej krytiny, ako sú antistatické spoje a dokonale zapečatené povrchy podláh.

Dlhodobá záruka

Chcete byť aj naďalej hostiteľmi úžasných večierkov aj na dlhé roky do budúcnosti? Dokonca aj keď váš šatník nedokáže udržať tempo s vašou záľubou v delikátne ľahké občerstvenie a chutné predjedlá? Aby ste mali istotu, spoločnosť Quick-Step ponúka na svoje podlahy do jedální 20-ročnú až doživotnú záruku.

Objavte všetky podlahy pre jedálne

INŠPIRUJTE SA

Podlahy Quick-Step sú extrémne univerzálne, preto sa dajú použiť v celom dome. A vďaka širokej škále dekorov a štýlov – od klasických po trendové – budete chcieť podlahu Quick-Step do každej miestnosti v dome.

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do jedálne: