Výber ideálnej podlahovej krytiny do detskej izby

Výber ideálnej podlahovej krytiny do detskej izby

Chcete vytvoriť ideálne miesto, kde môže vaše dieťa spať, chodiť a hrať sa? Pohodlná posteľ, zábavná maľba na stene, jemne žiariace nočné svetlo a mäkká podložka na hranie na podlahe... Nechajte, aby izba zachytila vašu predstavivosť a uistite sa, že nebude rušiť spánok. Pre vaše dieťatko je dobré len to najlepšie. Je čas vybrať si podlahovú krytinu, ktorá splní všetky vaše požiadavky.


Objavte všetky podlahy pre detské izby

Teplé a útulné podlahy v detskej izbe

Vybrať si ideálnu podlahovú krytinu do vašej detskej izby nie je také jednoduché, ako sa zdá. Chcete podlahu, ktorá by bola pôsobila aj vyzerala teplá a útulná. Tiež sa musí dať ľahko čistiť bez zachytávania prachu. Hoci sa zdá byť vaša kôpka radosti teraz úplne nevinná, podlaha v jej izbe bude čoskoro miestom širokého výberu dobrodružstiev pre batoľa. Čo teda hľadať pri výbere podlahy do detskej izby?

Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v detskej izbe páčiť:Žiaden priestor na klišé

Už sú dávno preč dni, kedy bola modrá určená výhradne pre chlapcov a ružová pre dievčatá, pričom zelená a žltá bola vyhradená pre rodičov v očakávaní, ktorí sa chceli nechať prekvapiť. Vyberte si namiesto toho svieže no upokojujúce farby a rozšírte svoj moderný pohľad aj na podlahu. A ako vždy, škála vinylových či laminátových podlahových krytín uspokojí každú chuť.

Jednoduchá údržba

Výnimočne jednoduché čistenie

Vaše dieťatko vás určite zamestnáva. Je skutočne mimoriadne zaujímavé, ako deti a batoľatá zvládajú rozložiť celý obsah ich škatule na hračky po celej izbe a označkovať podlahu tekutinami a zanechať za sebou stopy omrviniek. Kľúčom je pravidelné čistenie. Zvlášť keď máte dieťa náchylné na alergiu: udržiavať detskú izbu bez prachu je najlepšia obrana proti bezsenným nociam.


Vlhkosť

Vysoko odolné voči vlhkosti

Ako sme povedali už predtým: šance, že vaše dieťa a podlahy v detskej izbe zostanú vždy suché, sú mizivé. Ušetrite si bolesti hlavy a vyberte si podlahovú krytinu, ktorá bude vysoko odolná voči vlhkosti. Vinyl je napríklad ideálny, no laminátové podlahové krytiny Eligna, Impressive (Ultra) a Majestic tiež preukázali optimálnu ochranu proti vlhkosti.


Okamžite útulne

Vaša detská izba bude slúžiť ako priestor na driemanie a spanie, ale tiež na hranie. No na sedenie a hranie nie je však nič nepríjemnejšie ako ľadovo chladná podlaha. Teplé podlahy sú skvelý prvok v každej izbe. Teplá podlaha nielenže dodá na útulnosti, je tiež príjemná na chodidlá: skvelá na holé nôžky a kolená batoliat. Ďalší bonus: vinylová podlahová krytina je taká tichá, že svoje spiace dieťatko nezobudíte, keď sa budete zakrádať do izby alebo z nej.


Objavte všetky podlahy pre detské izby

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do detskej izby:

Spustiť RoomViewer >