Go to content Go to search

PONUKA

Využite zľavu 25% Využite zľavu 25%

Podlahy v detských izbách

Výber ideálnej podlahovej krytiny do detskej izby

Chcete vytvoriť ideálne miesto, kde môže vaše dieťa spať, chodiť a hrať sa? Pohodlná posteľ, zábavná maľba na stene, jemne žiariace nočné svetlo a mäkká podložka na hranie na podlahe... Nechajte, aby izba zachytila vašu predstavivosť a uistite sa, že nebude rušiť spánok. Pre vaše dieťatko je dobré len to najlepšie. Je čas vybrať si podlahovú krytinu, ktorá splní všetky vaše požiadavky.

Teplé a útulné podlahy v detskej izbe

Vybrať si ideálnu podlahovú krytinu do vašej detskej izby nie je také jednoduché, ako sa zdá. Chcete podlahu, ktorá by bola pôsobila aj vyzerala teplá a útulná. Tiež sa musí dať ľahko čistiť bez zachytávania prachu. Hoci sa zdá byť vaša kôpka radosti teraz úplne nevinná, podlaha v jej izbe bude čoskoro miestom širokého výberu dobrodružstiev pre batoľa. Čo teda hľadať pri výbere podlahy do detskej izby?Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v detskej izbe páčiť:

Žiaden priestor na klišé

Už sú dávno preč dni, kedy bola modrá určená výhradne pre chlapcov a ružová pre dievčatá, pričom zelená a žltá bola vyhradená pre rodičov v očakávaní, ktorí sa chceli nechať prekvapiť. Vyberte si namiesto toho svieže no upokojujúce farby a rozšírte svoj moderný pohľad aj na podlahu. A ako vždy, škála vinylových či laminátových podlahových krytín uspokojí každú chuť.

Výnimočne jednoduché čistenie

Vaše dieťatko vás určite zamestnáva. Je skutočne mimoriadne zaujímavé, ako deti a batoľatá zvládajú rozložiť celý obsah ich škatule na hračky po celej izbe a označkovať podlahu tekutinami a zanechať za sebou stopy omrviniek. Kľúčom je pravidelné čistenie. Zvlášť keď máte dieťa náchylné na alergiu: udržiavať detskú izbu bez prachu je najlepšia obrana proti bezsenným nociam.

Vysoko odolné voči vlhkosti

Ako sme povedali už predtým: šance, že vaše dieťa a podlahy v detskej izbe zostanú vždy suché, sú mizivé. Ušetrite si bolesti hlavy a vyberte si podlahovú krytinu, ktorá bude vysoko odolná voči vlhkosti. Vinyl je napríklad ideálny, no laminátové podlahové krytiny Eligna, Impressive (Ultra) a Majestic tiež preukázali optimálnu ochranu proti vlhkosti.

Okamžite útulne

Vaša detská izba bude slúžiť ako priestor na driemanie a spanie, ale tiež na hranie. No na sedenie a hranie nie je však nič nepríjemnejšie ako ľadovo chladná podlaha. Teplé podlahy sú skvelý prvok v každej izbe. Teplá podlaha nielenže dodá na útulnosti, je tiež príjemná na chodidlá: skvelá na holé nôžky a kolená batoliat. Ďalší bonus: vinylová podlahová krytina je taká tichá, že svoje spiace dieťatko nezobudíte, keď sa budete zakrádať do izby alebo z nej.

Objavte všetky podlahy pre detské izby

INŠPIRUJTE SA

Podlahy Quick-Step sú extrémne univerzálne, preto sa dajú použiť v celom dome. A vďaka širokej škále dekorov a štýlov – od klasických po trendové – budete chcieť podlahu Quick-Step do každej miestnosti v dome.

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do kúpeľne: