Go to content Go to search

PONUKA

Využite zľavu 25% Využite zľavu 25%
Soudal – Quick-Step

Quick-Step a závodná cyklistika

25 rokov perfektného kliku

Quick-Step: vášeň pre cyklistiku od roku 1999

Quick-Step je nadšenec podláh... a závodnej cyklistiky. Viac ako dve desaťročia sponzorujeme profesionálny mužský tím, z ktorého vzišlo veľa šampiónov. Láska Quick-Step k závodnej cyklistike sa začala v roku 1999, keď sa značka Quick-Step stala spoločným sponzorom tímu Mapei-Quick-Step. Odvtedy sa značka Quick-Step stala synonymom špičkového tímu, ktorý víťazil rok čo rok.

Quick-Step a cyklistika: 25 rokov perfektného kliku

Klik medzi značkou podláh a cyklistickým tímom je recept na úžasné víťazstvá v najdôležitejších cyklických pretekoch na svete už 25 rokov. To znamená, že značka Quick-Step bude navždy pevne uložená v pamäti každého fanúšika cyklistiky. V budúcnosti chceme aj ďalej zužitkovať výhody tejto spolupráce s tímom Soudal Quick-Step.

#DesignedToPerform

25 rokov je dlhá doba, ale má to zmysel, ak sa pozriete na to, čo my a celý tím reprezentujeme. Máme spoločnú filozofiu: pôsobivý dizajn. Jazdci a tím stále posúvajú svoje limity, trénujú v lepších podmienkach, zlepšujú sa a posilňujú. To je to, čo nás spája, snaha posúvať hranice, čo je tiež v DNA rodiny Quick-Step.

 

Vzájomne výhodné partnerstvo

Cyklistický tím aj značka podláh majú spoločné kľúčové ciele: inováciu, dizajn a kvalitu Spolu Quick-Step a jej talentovaný tím napísali a aj naďalej budú písať niektoré z najväčších príbehov cyklistickej histórie. V krátkosti: toto vzájomne výhodné partnerstvo sa ukázalo byť jedným z najmocnejších spojení vo svete profesionálnej cyklistiky.