Go to content Go to search

Podlahy v domácej kancelárii

Objavte naše
kancelárske podlahy

Váš osobný pracovný priestor doma je miesto, kde trávite veľa času. Najmä ak pracujete na telefóne, živnostník alebo podnikateľ pracujúci neustále v domácej kancelárii. Takže je len prirodzené chcieť sa cítiť pohodlne a zároveň vytvoriť pokojné a tiché prostredie, ktorá vám pomáha sústrediť sa ‘ako šéf’. No chcete tiež profesionálny vzhľad, ktorý hovorí: „Vkročte do mojej kancelárie.“ Večná dilema?

Pohodlná a profesionálna kancelárska podlaha

Nie nevyhnutne! Ak si vyberiete podlahovú krytinu do svojej domácej kancelárie, môžete skombinovať to najlepšie z oboch svetov. Úchvatná, pohodlná podlaha, ktorá vás pozýva pracovať do vašej domácej kancelárie, no ktorá tiež vždy vyzerá profesionálne a dokonale. Nehovoriac o 100 % odolnosti voči opotrebovaniu v pracovnom prostredí? Objavte tieto podlahy, ktoré sú dokonalé na prácu.Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step vo vašej kancelárii páčiť:

Práca v štýle

Upokojujúci pocit ‘sladkého domova’ v práci? Je vynikajúca na uvoľnenie každodenného stresu. Prečo si teda nevybrať podlahu, ktorá vráti ‘domov’ do ‘domácej kancelárie’? Teplé farby, prirodzený vzhľad: značka Quick-Step ponúka širokú škálu laminátových a vinylových a podlahových krytín pre vás na vytvorení pracoviska, ktoré zapadne ako do drážky. Domáca kancelária, v ktorej budete radi pracovať!

Odolné voči práci

Vmnohých kanceláriách na svete nechávajú stoličky s kolieskami na podlahe stopy akáva sa rozleje aj po celej ploche. Chráňte svoju domácu kanceláriu pred takýmto utrpením: laminátové, drevené avinylové podlahy značky Quick-Step srôznymi ochrannými vrstvami. A vďaka ich patentovanej technológii Scratch Guard aStain Guard sú škvrny aškrabance vecou minulosti ako zastarané diskety vo vašej domácej kancelárii.

Rýchle čistenie, žiadna strata času

Asi máte svoje obľúbené nástroje do domácej kancelárie, ktoré vám pomáhajú urobiť svoju prácu omnoho rýchlejšie – či už praktický notebook alebo opotrebovanú kalkulačku. No to isté platí pre podlahy Quick-Step... Antistatické spoje, vodeodolné vrchné nátery a zapečatené povrchy podláh vám napríklad umožňujú vyčistiť vašu kanceláriu rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. K práci sa vrátite za okamih.

Montáž je rýchla

Keďže už teraz robíte toľko zo svojej domácej kancelárie, prečo si do zoznamu nepridať ďalšiu úlohu: namontovať si úplne sami novú podlahovú krytinu do domácej kancelárie. Ručíme vám za to, že to budete mať rýchlo hotové a úplne podľa plánu. Vďaka patentovanej technológii Quick-Step a Uniclic Multifit namontujete svoju podlahu ako profesionál, ktorým už vo svojej domácej kancelárii ste.

Objavte všetky podlahy pre domáce kancelárie

Inšpirujte sa

Podlahy Quick-Step sú univerzálne, čo znamená, že ich možno použiť v celom dome. A vďaka širokej škále dekorov a štýlov – od klasických po trendové – budete chcieť podlahu Quick-Step do každej miestnosti v dome.

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do kancelárie: