Ako si vybrať ideálnu podlahovú krytinu do obývacej izby

Ako si vybrať ideálnu podlahovú krytinu do obývacej izby

Vyzujte si topánky, ľahnite si na pohodlný gauč a... oddychujte, kým dom prekypuje aktivitou. Obývacia izba je miesto, kde sa oddych mieša s činnosťou. Miestnosť na sedenie, oddych a pritisnutie sa k vankúšom, rovnako ako hranie sa a skákanie z kresla na pohovku. Nie je potrebné pripomínať, že potrebuje podlahu, ktorá zvládne všetky aspekty vášho rodinného života.


Objavte všetky podlahy pre obývacie izby

Teplé a odolné podlahy

Preto má podlahová krytina vo vašej obývacej izbe spĺňať jedno hlavné očakávanie: mala by byť taká multifunkčná ako samotná obývacia izba. Nájdite si podlahu, ktorá pôsobí teplo a jemne tak, ako vyzerá, bez kompromisov v trvanlivosti. Podlaha, ktorá môže oživiť vašu obývaciu izbu.

Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v obývacej izbe páčiť


Laminátová podlaha Impressive Ultra značky Quick-Step

Podlaha pre každého

Rozmiestnenie obvyklej obývacej izby má comeback: rodiny sa stretnú znova pri televízii a prinesú si svoje tablety a smartfóny. Ste si istí, že sa vaša podlahová krytina páči každému, od dospievajúcej dcéry až po nahnevané batoľa? Vravíte, že je to nemožné? Nie s laminátovými, drevenými či vinylovými podlahami značky Quick-Step! Máte toľko možností na výber z —elegantných drevených dizajnov, teplých farieb a nespočetného množstva povrchových úprav, textúr, skosení a drážok sa vám určite podarí nájsť dokonalú podlahu do obývacej izby pre vašu rodinu.


Získajte celý balík

Na vytvorenie najútulnejšej a najživšej obývacej vám nestačí len dokonalá podlaha. Určite budete tiež chcieť zakončiť všetko v rovnakom štýle. Preto sa každá podlaha Quick-Step dodáva so zodpovedajúcim príslušenstvom od soklových líšt po profily so správnou podkladovou vrstvou pre optimálne pohodlie.


Jednoduchá údržba

Rýchle a jednoduché čistenie

Skôr než spokojne vyložíte nohy na stolík po dni zhonu a chaosu s rodinou možno bude potrebné trochu vyčistiť vašu obývaciu izbu. Podlahy Quick-Step vám našťastie pomôžu dosiahnuť úplne dokonalé a uvoľnenie prakticky za chvíľku. Niektoré z týchto podláh majú zapečatené podlahové povrchy alebo antistatické spoje, ktoré napríklad zabraňujú prichyteniu prachu na podlahe. Výborné na rýchle čistenie a na získanie čo najviac času na váš oddych.


Teplé nohy ako výhra

Práve ste sa schúlili pred televíziou, no zabudli ste na diaľkové ovládanie. Vstať je jedna vec. No položiť svoje holé nohy na chladnú podlahu vás len prinúti ponoriť sa ešte hlbšie do pohodlnej deky. Podlahy Quick-Step však nie sú len nádherne jemné na dotyk, no so správnou podkladovou vrstvou ich možno jednoducho skombinovať s podlahovým kúrením. Studené nohy budú už čoskoro minulosťou.


Záruka 25 rokov na domáce použitie

Na mnohé roky do budúcnosti

Značka Quick-Step ponúka laminátové, vinylové alebo drevené podlahy, ktoré dokážu udržať krok s vaším rodinným životom na mnohé roky do budúcnosti. Divízia Quick-Step vám poskytuje záruku minimálne 25 rokov* na všetky svoje podlahové krytiny do obývacích izieb a pomôže vám tak uvoľniť sa na mäkkej pohovke či pohodlnom gauči.

*Výnimka: Luxusné vinylové podlahové krytiny Livyn a laminátové podlahové krytiny Creo sa dodávajú s 20-ročnou zárukou.


Objavte všetky podlahy pre obývacie izby

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do obývacej izby:

Spustiť RoomViewer >