Vyberte si ideálnu podlahovú krytinu do kuchyne

Ako si vybrať ideálnu podlahovú krytinu do kuchyne

Vaša kuchyňa je bijúce srdce vášho domova, kde to žije činnosťou. Je to miesto, kde zapnete sporák, aby ste pripravili svetové jedlo a kde jemne zdravíte ráno dlhými a luxusnými raňajkami. Ako stred vášho rušného života si vaša kuchyňa zaslúži podlahovú krytinu, ktorá dokáže zvládnuť každodenný zhon.


Objavte všetky podlahy pre kuchyne

Podlahy odolné voči kuchyni

Aj ten najrafinovanejší kuchár sa vždy nevyhne rozliatiu jedla ani nezabráni vyšplechnutiu vody stekajúcej z drezu. A čo je dôležitejšie, vaša kuchyňa je miesto, kde najviac náleží na hygiene, preto je kuchynská podlahová krytina, ktorá zvládne intenzívne čistenie, absolútnou nutnosťou.

Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v kuchyni páčiť

Laminátová podlaha Impressive Ultra značky Quick-Step

Roky kvality nevyžadujúcej starostlivosť

Bez ohľadu na to, či si vyberiete laminátovú alebo vinylovú podlahovú krytinu, vaša podlaha bude slúžiť ako odolná základňa na prípravu jedál na dlhé roky do budúcnosti. Preto vám ponúkame 25-ročnú* záruku na všetky naše laminátové podlahové krytiny a 20-ročnú záruku na rad Livyn luxusných vinylových podlahových krytín. Vyberte si dokonalý podklad a široký výber na zvýšenie vášho potešenia a krásy vašej vinylovej či laminátovej podlahy do kuchyne.


Podlaha pre každý vkus

Hľadáte autentický, tradičný drevený dizajn? Alebo dávate prednosť exotickému vzhľadu tropického dreva? Možno ste fanúšikom prírodných kamenných podláh. Bez ohľadu na to, aký štýl uprednostňujete, značka Quick-Step má laminátové alebo vinylové podlahové krytiny vašich snov a skvelé soklové lišty, ktoré sa k nim hodia. Široké či úzke, skosené alebo štvorcové, dosky či panely – voľba je na vás.


Pre kuchyňu

Jedna podlaha pre kuchyňu a obývaciu izbu

Bez ohľadu na to, či sa z kuchyne voľne prechádza do obývacej izby, alebo či sú to dve oddelené miestnosti, je dobrý nápad použiť do oboch miestností tú istú podlahovú krytinu. Vytvorí to upokojujúci dojem súladu a váš domov bude vyzerať väčší, najmä ak si starostlivo vyberiete smer, ktorým budú položené vaše podlahové dosky.


Pevná ako skala

Kvalita pevná ako skala

Kuchynské podlahy sú neustále vystavované skúškam. Ostré nože, ktoré padajú nadol ostrím, poháre, z ktorých sa vylieva ich bublajúci obsah: vaša kuchynská podlaha by mohla rozprávať príbehy. No vďaka patentovanej ochrannej technológii Scratch Guard vydržia laminátové a vinylové kuchynské podlahy všetko, čo na neho hodíte.


Jednoduchá údržba

Ľahká údržba

Hľadáte kuchynskú podlahu, ktorá je 100 % vodeodolná? Potom je vinylová podlahová krytina Livyn podlahou vašich snov. Nesklame vás však ani laminát. Vďaka technológii povrchovej úpravy HydroSeal laminátové podlahy Impressive a Impressive Ultra značky Quick-Step nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť.

*Výnimka: Luxusné vinylové podlahové krytiny Livyn a laminátové podlahové krytiny Creo sa dodávajú s 20-ročnou zárukou.Objavte všetky podlahy pre kuchyne

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do kuchyne:

Spustiť RoomViewer >