Go to content Go to search
Podlahy Quick-Step Alpha Vinyl

ALPHA VINYL

Vysoko výkonné tuhé podlahy

Alpha Vinyl: Tie najvodovzdornejšie vinylové podlahy pod slnkom

Ak hľadáte podlahu, ktorá ponúka bohatý štýl a praktickosť, Alpha Vinyl je ponuka, ktorú nemôžete odmietnuť. Mimoriadne pevné jadro a jedinečná vrchná vrstva chránia pred škvrnami, poškriabaním a poškodením nárazom, zatiaľ čo inovatívny klik systém zaisťuje najvodotesnejšiu vinylovú podlahu, aká kedy bola vyrobená. Okrem toho je podlaha Alpha Vinyl ideálna na rekonštrukcie a môže sa inštalovať prakticky na ľubovoľnom povrchu, či už je pravidelný alebo nepravidelný.
Pozrite si všetky pevné podlahové krytiny Alpha Vinyl

100% vodeodolná

Alpha Vinyl ponúka náš pokročilý vodotesný klik systém. V kombinácii s našou vodoodpudzujúcou technológiou to zaisťuje plne vodotesnú podlahu, ktorá je ideálna pre kuchyne, kúpeľne a iné oblasti náchylné na vlhkosť a rozliatia. Vďaka tomu sa tiež vaša nová podlaha oveľa jednoduchšie čistiť.

Ultra silná pre maximálnu odolnosť.

Padajúce predmety, rozliatia a poškriabania nemajú šancu vďaka ultrapevnému jadru podlahy Alpha Vinyl a jedinečnej vrchnej vrstve s technológiou odolnou proti poškriabaniu a škvrnám. Vďaka tomu vaša podlaha nielenže vydrží dlhšie, ale tiež zaisťuje, že môžete byť naozaj sami vo svojom vlastnom dome.

Vhodná pre nepravidelné povrchy.

Pevné jadro podláh Alpha Vinyl ponúka ďalšiu výhodu: vo väčšine prípadov nebudete musieť pripraviť podlahu pred montážou. Vďaka tomu je podlaha Alpha Vinyl vynikajúcou voľbou pre projekty rekonštrukcií. Pomáha tiež to, že vďaka patentovanému klik systému, ktorý sa ľahko používa, sa dosky mimoriadne ľahko montujú.

Pozrite si všetky podlahy Alpha Vinyl