Go to content Go to search

Podlahové krytiny do kúpeľne

Vyberte si ideálnu podlahovú krytinu do kúpeľne

Koupelna je místo, kde se můžete uvolnit a odpočívat, ale také místo, kde vaše děti cákají a dovádějí ve vaně. Je to místo, kde ve sprše ulevíte namoženým svalům po náročném cvičení a kde se zkontrolujte v zrcadle, než vyrazíte ven. V koupelně pravděpodobně nejvíce záleží na pohodlí.

Pohodlné a odolné voči kúpeľni

Optimálne pohodlie nájdete v podlahe, ktorá vyžaruje teplo a luxus. Zdá sa, že príjemnú atmosféru, ktorú evokujú drevené podlahy, v kúpeľni nemôžete dosiahnuť, no nebojte sa. Vďaka nedávnym inováciám v oblasti podláh sa podlaha vašich snov, ktorá je 100 % odolná voči prostrediu kúpeľne a zároveň pohodlná, stala skutočnosťou.

 Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v kúpeľni páčiť

Zaručene vodeodolná

 

Je zrejmé, že prvou kvalitou podlahy v kúpeľniach je jej úplná vodeodolnosť. Vinylové podlahové krytiny vám umožňujú kúpať sa bez toho, aby ste sa museli obávať o svoju podlahu. Teplý pocit z laminátu vo vašej kúpeľni je tiež jednou z možností: vďaka ochrannej technológii HydroSeal, ktorá odpudzuje vodu, laminátové podlahové krytiny Capture, CreoEligna, ClassicImpressive (Ultra) a Majestic značky Quick-Step ľahko preplávajú aj tými najväčšími potopami.

Podlaha pre každý vkus

Štýlový pocit dizajnu prírodného kameňa, teplého duba alebo orecha, svieži vzhľad bieleného dreva: bez ohľadu na to, čo preferujete, existuje krásna podlaha, ktorá vyhovie vašej chuti. A pre dokonalý konečný vzhľad môžete na doplnenie svojej obľúbenej dekorácie podlahy vybrať zodpovedajúce soklové lišty alebo si vybrať lišty v základnej bielej pripravené na natretie a dať im farbu podľa vlastného výberu.

Odolná voči škvrnám a škrabancom

Vaša kúpeľňa je miesto, kde oplachujete aj piesok a nečistoty po dni strávenom na pláži alebo náročnom dobrodružstve na horskom bicykli. To znamená, že podlaha musí zvládnuť časté a pravidelné čistenie. A čo je dôležitejšie, nechcete predsa, aby piesok a nečistoty zanechali na vašej podlahe škrabance či škvrny. Vďaka ochranným technológiám Scratch Guard a Stain Guard môžete zostať pokojní: laminátové a vinylové podlahové krytiny vydržia čokoľvek a vy ich budete mať čisté mihnutím oka.

Roky kvality nevyžadujúcej starostlivosť

Podlahová krytina do kúpeľní odolná voči opotrebovaniu je voľbou, ktorá sa vám bude páčiť aj po rokoch, vďaka 20-ročnej záruke na všetky vinylové podlahové krytiny. A ak sa rozhodnete pre rady Capture, CreoEligna, ClassicImpressive (Ultra) a Majestic, môžete využiť až 25 rokov bez starostí.

Objevte všechny podlahy do koupelny

INŠPIRUJTE SA

Podlahy Quick-Step sú extrémne univerzálne, preto sa dajú použiť v celom dome. A vďaka širokej škále dekorov a štýlov – od klasických po trendové – budete chcieť podlahu Quick-Step do každej miestnosti v dome.

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do kúpeľne: