Okúpte sa v luxuse s dokonalou podlahovou krytinou do kúpeľne

Okúpte sa v luxuse s dokonalou podlahovou krytinou do kúpeľne

Vaša podlaha je miesto, kde sa chcete uvoľniť a oddýchnuť si, a tiež miesto, kde sa môžu vyše deti čľapkať a smiať vo vani. Je to miesto, kde upokojíte svoje boľavé svaly v sprche po náročnom tréningu a skúšate si oblečenie v zrkadle, kým sa vyberiete von. Môže to byť miestnosť, kde je pohodlie najdôležitejšie.


Objavte všetky podlahy pre kúpeľne

Pohodlné a odolné voči kúpeľni

Optimálne pohodlie nájdete v podlahe, ktorá vyžaruje teplo a luxus. Zdá sa, že príjemnú atmosféru, ktorú evokujú drevené podlahy, v kúpeľni nemôžete dosiahnuť, no nebojte sa. Vďaka nedávnym inováciám v oblasti podláh sa podlaha vašich snov, ktorá je 100 % odolná voči prostrediu kúpeľne a zároveň pohodlná, stala skutočnosťou.

Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v kúpeľni páčiť

Zaručene vodeodolná

Je zrejmé, že prvou kvalitou podlahy v kúpeľniach je jej úplná vodeodolnosť. Vinylové podlahové krytiny Livyn vám umožňujú kúpať sa bez toho, aby ste sa museli obávať o svoju podlahu. Teplý pocit z laminátu vo vašej kúpeľni je tiež jednou z možností: vďaka ochrannej technológii HydroSeal, ktorá odpudzuje vodu, laminátové podlahové krytiny SignatureEligna, Classic, Impressive PatternsImpressive (Ultra)a Majestic značky Quick-Step ľahko preplávajú aj tými najväčšími potopami.


Podlaha pre každý vkus

Štýlový pocit dizajnu prírodného kameňa, teplého duba alebo orecha, svieži vzhľad bieleného dreva: bez ohľadu na to, čo preferujete, existuje krásna podlaha, ktorá vyhovie vašej chuti. A pre dokonalý konečný vzhľad môžete na doplnenie svojej obľúbenej dekorácie podlahy vybrať zodpovedajúce soklové lišty alebo si vybrať lišty v základnej bielej pripravené na natretie a dať im farbu podľa vlastného výberu.


Technológia Scratch Guard podláh Quick-Step – až 10-krát vyššia odolnosť oči poškriabaniu

Odolná voči škvrnám a škrabancom

Vaša kúpeľňa je miesto, kde oplachujete aj piesok a nečistoty po dni strávenom na pláži alebo náročnom dobrodružstve na horskom bicykli. To znamená, že podlaha musí zvládnuť časté a pravidelné čistenie. A čo je dôležitejšie, nechcete predsa, aby piesok a nečistoty zanechali na vašej podlahe škrabance či škvrny. Vďaka ochranným technológiám Scratch Guard a Stain Guard môžete zostať pokojní: laminátové a vinylové podlahové krytiny vydržia čokoľvek a vy ich budete mať čisté mihnutím oka.


Laminátová podlaha Impressive Ultra značky Quick-Step

Roky kvality nevyžadujúcej starostlivosť

Podlahová krytina do kúpeľní odolná voči opotrebovaniu je voľbou, ktorá sa vám bude páčiť aj po rokoch, vďaka 20-ročnej záruke na všetky vinylové podlahové krytiny Livyn. A ak sa rozhodnete pre rady Eligna, Impressive (Ultra) a Majestic, môžete využiť až 25 rokov bez starostí.Objavte všetky podlahy pre kúpeľne

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do kúpeľne:

Spustiť RoomViewer >