Go to content Go to search

PONUKA

Využite zľavu 25% Využite zľavu 25%
Laminátové podlahy Quick-Step

LAMINÁTOVÁ PODLAHA

Kombinácia toho najlepšieho výkonu a krásy

Laminátová podlaha: prirodzená krása pre bezstarostný život

Výber dokonalej podlahy je dôležitým krokom pri vytváraní výnimočného domova. Musí to byť podlaha, ktorá ladí s vaším štýlom a životom. Naše laminátové podlahy majú všetko, čo potrebujete: veľký výber farieb, textúr a dizajnov, medzi ktorými nájdete podlahu na celý život.

Exkluzívna ponuka

Od 13. mája do 10. júna 2024 môžete využiť špeciálnu ponuku na veľký výber vodeodolných laminátových a vinylových podláh.

Objavte propagáciu

Ukážeme vám
dokonalú laminátovú podlaha

Vodovzdorná kúpeľňová podlaha, rušná obývačka a odolná podlaha do kuchyne: naša kolekcia laminátových podláh má riešenie pre všetky vaše potreby. Radi vám s projektom pomôžeme a nájdeme vám podlahu, ktorá sa dokonale hodí k vám a vášmu domovu.

Objavte naše bestsellery

Quick-Step Capture laminate collection

NOVINKA Spoznajte našu kolekciu Capture

Verný prírodnému vzhľadu. Vďaka svojej elegancii a autenticite je podlaha Capture takmer na nerozoznanie od pravého dreva. Naše vysoko kvalitné podlahy sú výsledkom rafinovanej remeselnej výroby a inovácií. Práve preto si naše laminátové podlahy Capture nemôžete nechať ujsť.

NOVINKA Muse: Pripomína kameň, vytvára domov

Kolekcia Muse čerpá inšpiráciu z prírodného kameňa, ktorému dodáva svojský nádych. Vychutnajte si krásu kameňa v teple a pohodlí svojho domova. Vďaka hlbokým, dokonale zladeným povrchovým štruktúram sa s ním vaše nohy budú cítiť dokonale. Žiaden laminát sa ešte takto veľmi nepodobal na pravý prírodný kameň.

Galéria inšpirácie

3 dôvody
prečo si vybrať naše laminátové podlahy

 • Prirodzený vzhľad a pocit

  Autentický a prírodný drevený vzhľad našich laminátových podláh urobí z vášho domova jedinečné miesto.
  Autentický a prírodný drevený vzhľad našich laminátových podláh urobí z vášho domova jedinečné miesto.
 • Odolné voči poškriabaniu a škvrnám

  Technológia Scratch a Stain Guard vám umožní užívať si bezstarostný život.
  Technológia Scratch a Stain Guard vám umožní užívať si bezstarostný život.
 • 100% vodotesné

  Udržateľný dizajn u vás doma? Vďaka ochrannému náteru HydroSeal sa laminátová podlaha ľahko udržiava a je plne vodovzdorná.
  Udržateľný dizajn u vás doma? Vďaka ochrannému náteru HydroSeal sa laminátová podlaha ľahko udržiava a je plne vodovzdorná.
Quick-Step laminate accessories

Príslušenstvo
k laminátovým podlahám

Žiaden outfit nie je úplný bez tých správnych doplnkov a to isté platí aj pre naše laminátové podlahy. Aby sme vám to uľahčili, máme všetko, čo potrebujete. Prevedieme vás celým postupom od správnej podložky až po konečné úpravy, aby ste si svoj domov mohli užívať úplne bez starostí.

Nájdite správne príslušenstvo

Vášeň pre dizajn

 

Joyce Van Waeleghem a jej interný tím spájajú vášeň a zmysel pre inovácie s cieľom vytvoriť trvácne ‘podlahy na celý život’, ktoré vynikajú svojím dizajnom aj výkonom. Tieto štýlové laminátové podlahy vždy držia krok s aktuálnymi trendmi, ostávajú verné prírodnému vzhľadu a dojmu a čo viac, ich montáž a údržba sú naozaj jednoduché.

„Chcem navrhovať podlahy, ktoré budú ‘dnes trendy, no zajtra klasikou’: moderné podlahy, ktoré obstoja skúšku časom.“