Go to content Go to search

Hravá obývacia izba s parketovou podlahou Quick-Step

VYTVORTE SI ŠŤASTNÝ DOMOV S PODLAHAMI QUICK-STEP

Objavte všetky naše podlahy

Vychutnajte si celoživotný pokoj s podlahou Quick-Step

Nechajte sa inšpirovať našimi podlahami a vytvorte si domov plný šťastia. Výber podlahy Quick-Step znamená výber odolnej podlahy bez starostí, ktorá vám umožní žiť život podľa vašich predstáv. Či už máte radšej vinylová alebo laminátová podlaha, radi by sme vám s vašou renováciou pomohli.

Ukážeme vám
dokonalú podlaha

Vodovzdorná kúpeľňová podlaha, rušná obývačka a odolná podlaha do kuchyne: naša kolekcia podláh má riešenie pre všetky vaše potreby. Radi vám s projektom pomôžeme a nájdeme vám podlahu, ktorá sa dokonale hodí k vám a vášmu domovu.

Objavte naše najpredávanejšie podlahy

Ako si vybrať dokonalú podlahu?

FloorExplorer

Výber podlahy je veľké rozhodnutie. Radi vám s tým pomôžeme! Nástroj FloorExplorer vám pomôže nájsť ideálnu podlahu pre váš domov.

Spustiť nástroj FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Chcete zaistiť, aby podlaha ladila k vášmu interiéru? Teraz už môžete! Stačí nahrať obrázok a výsledok sa zobrazí v nástroji RoomViewer.

Vyskúšajte aplikáciu RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Objavte novinky spoločnosti Quick-Step

Obývacia izba s laminátovou podlahou Quick-Step

Laminát Capture

Prírodný dizajn. Vďaka svojej elegancii a autenticite je podlaha Capture takmer na nerozoznanie od pravého dreva. Naše vysoko kvalitné podlahy sú výsledkom rafinovanej remeselnej výroby a inovácií. Práve preto si naše laminátové podlahy Capture nemôžete nechať ujsť.

Objavte Capture

Kuchyňa s vinylovou podlahou Quick-Step

Alpha Vinyl

Keď žijete naplno, isto chcete podlahu, ktorá odolá čomukoľvek. Alpha Vinyl je kompromisom medzi dizajnom alebo výkonom. Vďaka kombinácii robustných praktických prvkov s vyberanými detailmi na povrchu budete mať bezstarostné, vysokovýkonné a krásne podlahy. Čo viac si želať?

Objavte Alpha Vinyl

Laminátové schody a laminátová podlaha na chodbe

Naše schodnice

Vytvorenie elegantného schodiska je vďaka našim schodniciam jednoduché. Môžete ich zladiť s dizajnom podlahy, a vytvoriť tak dokonalý a harmonický vzhľad. Pozrite si, ako môžete jednoducho zrekonštruovať svoje schodisko pomocou schodníc.

Schodnice pre laminátové podlahy

Schodnice pre vinyl

Vášeň pre cyklistiku od roku 1999

Quick-Step je nadšenec podláh... a závodnej cyklistiky. Viac ako dve desaťročia sponzorujeme profesionálny mužský tím, z ktorého vzišlo veľa šampiónov. Láska Quick-Step k závodnej cyklistike sa začala v roku 1999, keď sa značka Quick-Step stala spoločným sponzorom tímu Mapei-Quick-Step. Odvtedy sa značka Quick-Step stala synonymom špičkového tímu, ktorý víťazil rok čo rok.

Spoznajte náš cyklistický tím

Cyklistický tím Quick-Step