Go to content Go to search

Vysoko kvalitné vinylové, drevené a laminátové podlahy Quick-Step

Vysoko kvalitné vinylové a laminátové podlahy

Objavte všetky naše podlahy

Postavte si šťastný domov s podlahou Quick-Step

Nechajte sa inšpirovať našimi podlahami a vytvorte si domov plný šťastia. Sme presvedčení, že spoločne dokážeme vašu jedinečnú predstavu premeniť na skutočnosť, doska po doske, a to na celý život. Či už máte radšej vinylová alebo laminátová podlaha, radi by sme vám s vašou renováciou pomohli.

Ako si vybrať dokonalú podlahu?

FloorExplorer

Výber podlahy je veľké rozhodnutie. Radi vám s tým pomôžeme! Nástroj FloorExplorer vám pomôže nájsť ideálnu podlahu pre váš domov.

Spustiť nástroj FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Chcete zaistiť, aby podlaha ladila k vášmu interiéru? Teraz už môžete! Stačí nahrať obrázok a výsledok sa zobrazí v nástroji RoomViewer.

Vyskúšajte aplikáciu RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Čo je hlavným pilierom spoločnosti Quick-Step?
Neustála snaha o dokonalosť

Beige laminate stairs with stair covers in white hall

NOVINKA Spoznajte naše
Laminátové schodnice

Vytvorenie elegantného schodiska je vďaka našim schodniciam jednoduché. Môžete ich zladiť s dizajnom podlahy, a vytvoriť tak dokonalý a harmonický vzhľad. Pozrite si, ako môžete jednoducho zrekonštruovať svoje schodisko pomocou schodníc.

Quick-Step Capture laminate collection

NOVINKA Spoznajte našu kolekciu Capture

Prírodný dizajn. Vďaka svojej elegancii a autenticite je podlaha Capture takmer na nerozoznanie od pravého dreva. Naše vysoko kvalitné podlahy sú výsledkom rafinovanej remeselnej výroby a inovácií. Práve preto si naše laminátové podlahy Capture nemôžete nechať ujsť.

Quick-Step Alpha Vinyl collection

Začnite s podlahou Alpha Vinyl

Podlaha Alpha Vinyl spája mimoriadne silné jadro s jedinečným povrchom, ktorý vašu podlahu chráni pred škvrnami, škrabancami a iným poškodením. A čo viac, vďaka nášmu inovatívnemu klik systém systému vás už poškodenie vodou viac nemusí trápiť.

Objavte naše bestsellery