Go to content Go to search

Vysoko kvalitné vinylové, drevené a laminátové podlahy Quick-Step

Vysoko kvalitné vinylové a laminátové podlahy

Objavte všetky naše podlahy

Postavte si šťastný domov s podlahou Quick-Step

Nechajte sa inšpirovať našimi podlahami a vytvorte si domov plný šťastia. Sme presvedčení, že spoločne dokážeme vašu jedinečnú predstavu premeniť na skutočnosť, doska po doske, a to na celý život. Či už máte radšej vinylové dlaždice a lamely alebo laminátové podlahy, radi by sme vám s vašou renováciou pomohli.

  • Laminát

    Spája špičkovú výkonnosť a krásu
  • Vinyl

    Silné a tiché pohodlie

Ako si vybrať dokonalú podlahu?

FloorExplorer

Výber podlahy je veľké rozhodnutie. Radi vám s tým pomôžeme! Nástroj FloorExplorer vám pomôže nájsť ideálnu podlahu pre váš domov.

Spustiť nástroj FloorExplorer
Quick-Step FloorExplorer

RoomViewer

Chcete zaistiť, aby podlaha ladila k vášmu interiéru? Teraz už môžete! Stačí nahrať obrázok a výsledok sa zobrazí v nástroji RoomViewer.

Vyskúšajte aplikáciu RoomViewer
Quick-Step RoomViewer

Čo je hlavným pilierom spoločnosti Quick-Step?
Neustála snaha o dokonalosť

Quick-Step Capture laminate collection

NOVINKA Spoznajte našu kolekciu Capture

Prírodný dizajn. Vďaka svojej elegancii a autenticite je podlaha Capture takmer na nerozoznanie od pravého dreva. Naše vysoko kvalitné podlahy sú výsledkom rafinovanej remeselnej výroby a inovácií. Práve preto si naše laminátové podlahy Capture nemôžete nechať ujsť.

Quick-Step Alpha Vinyl collection

Začnite s podlahou Alpha Vinyl

Podlaha Alpha Vinyl spája mimoriadne silné jadro s jedinečným povrchom, ktorý vašu podlahu chráni pred škvrnami, škrabancami a iným poškodením. A čo viac, vďaka nášmu inovatívnemu klik systém systému vás už poškodenie vodou viac nemusí trápiť.

Kolekcia malých dosák Alpha Vinyl na schody

NOVINKA Spoznajte naše
schodnice

Vytvorenie elegantného schodiska je vďaka našim schodniciam jednoduché. Môžete ich zladiť s dizajnom podlahy, a vytvoriť tak dokonalý a harmonický vzhľad. Pozrite si, ako môžete jednoducho zrekonštruovať svoje schodisko pomocou schodníc.

Objavte naše bestsellery