Go to content Go to search

PONUKA

Využite zľavu 25% Využite zľavu 25%
Podlahy Quick-Step Vinyl Flex

VINYL FLEX

Vodotesné a zvuk tlmiace vinylové podlahy

Vinyl Flex:
Ideálne pre zaneprázdnené domácnosti

Podlaha Vinyl Flex, ktorá je vodoodolná a tlmiaca hluk, je ideálna pre rušné domácnosti. Okrem týchto praktických výhod nemusíte robiť ani žiadne kompromisy v oblasti krásy, pretože naša kolekcia je navrhnutá, aby sa hrala s farbami a vzormi na podlahe. Vďaka tomu si môžete užívať nekonečné kombinácie štýlov!

Objavte tri unikátne charakteristiky, pre ktoré si zamilujete podlahu Vinyl Flex.

Vďaka čomu je podlaha Vinyl Flex jedinečná?

Najkrajší vinyl

Naši interní dizajnéri podláh zaisťujú, aby bol každý dizajn jedinečný a vďaka charakteristickej štruktúre povrchu prinášal prírodný pocit, ktorý ste hľadali. Vytvorte úžasné priestory v celom dome kombináciou tradičných dosiek s naším sortimentom rozmanitých dlaždíc.

A nemajte obavy, keď sa deti hrajú s hračkami alebo domácimi miláčikmi, naša prídavná matná vrchná vrstva zabráni škrabancom a odretým miestam.

Krásna podlaha Quick-Step Vinyl Flex v obývacej izbe
#Loading#

Mäkká a tichá

Vinyl Flex vám poskytuje maximálne pohodlie. Užite si teplo pod nohami od okamihu, keď sa zobudíte, až po uloženie sa na oddych na konci dňa. Bez ohľadu na dennú hodinu, po našich podlahách je radosť chodiť. V rušnej domácnosti sa zvyčajne toho veľa deje, no naše tiché podlahy premenia váš domov na útočisko útulnosti a pokoja.

Mäkká a tichá podlaha Quick-Step Vinyl Flex v obývacej izbe
#Loading#

Vodoodolná

Od vodných súbojov v kúpeľni po neúspešné experimenty v kuchyni: podlaha Vinyl Flex je pripravená na každú dobrodružnú vlnu zábavy. Nemusíte sa obávať pre upratovanie každodenného neporiadku. Naše podlahy môžete jednoducho rýchlo utrieť vlhkým mopom a použiť naše čistiace prostriedky. Tým sa zaistí, že vaša podlaha bude vyzerať ako nová ešte veľa rokov.

Vodotesná podlaha Quick-Step Vinyl Flex
#Loading#

Pozrite si všetky podlahy Vinyl Flex