Go to content Go to search

podlahy
pre vstupné haly a chodby

Nájdite ideálnu podlahovú krytinu do predsiene

Rýchly pohľad, možno tri alebo štyri sekundy. Asi toľko trvá vašim hosťom, aby si vytvorili názor na váš krásny domov. Inými slovami: vaša predsieň je dokonalé miesto, kde môžete urobiť skvelý dojem. Veľkolepé schodisko, moderné medziposchodie, masívne okno v stene oblúkového tvaru: nie všetci z nás majú predsieň dostatočne veľkú na vytvorenie takéhoto vstupu. Našťastie tento trik zvládne podlaha vo vašej predsieni.

Štýlové a praktické podlahy

No pekne po poradí! Podlaha vo vašej predsieni by mala byť praktická a vysoko odolná na opotrebovanie, odieranie a vlhkosť. Napokon, ľudia budú neustále prichádzať dnu a prinášať počasie zvonka. Prečo však montovať prvotriednu podlahu, ktorá je určená na odolávanie, ak ju nik nebude vidieť? Ak naozaj chcete urobiť dojem, zbavte sa tmavej a použite farby a štýlové vzory podlahových krytín. Vytvoríte tak dojem veľkej predsiene. A skôr, než si to uvedomíte, všetci budú hovoriť o vašich podlahách, ktoré budú uchvacovať vašich hostí od prvého momentu, kedy vstúpia.Prečo sa vám bude podlaha Quick-Step v predsieni páčiť

Podlaha, ktorá vydrží intenzívnu prevádzku.

Hostia v premočených topánkach alebo špicatých vysokých podpätkoch, ktorý ťahajú kufre, púšťajú na zem peňaženky alebo nosia ostré mokré dáždniky... Vaša predsieň niekedy čelí podmienkam, ktoré môžu na nej zanechať škrabance a škvrny. Laminátové alebo vinylové podlahové krytiny Quick-Step sú však perfektné na prácu. Najmä vďaka patentovanej technológii Scratch Guard a Stain Guard, ktorá zachová podlahovú krytinu vo vašej predsieni v stave, ktorý vždy urobí dojem.

Nepremokavé vnútri

Vietor, dážď, možno dokonca aj sneh. Bez ohľadu na to, aké je vonku počasie, nájde si cestu do vašej predsiene spolu s prichádzajúcimi a odchádzajúcimi ľuďmi. Máte strach, že vaša podlaha nevydrží vlhkosť? Vďaka 100 % vodeodolnej vinylovej podlahe sa nemusíte obávať. Alebo čo tak laminátové podlahy CreoEligna, Impressive (Ultra) a Majestic značky Quick-Step s najmodernejším náterom HydroSeal, ktorý odpudzuje vodu? Možno budete nabudúce dokonca radi, že prší.

Ukážte špine dvere

Vaši hostia prichádzajú. Otvoríte dvere. Cítite sa zahanbene, pretože si všimnete, že podlaha vašej predsiene je jediné miesto v dome, ktoré ste zabudli utrieť. Znie vám to povedome? Vďaka podlahovým krytinám Quick-Step však budete mať predsieň upratanú na večeru alebo pre hostí na chvíľku Zapečatené povrchy podlahových krytín, antistatické spoje: to sú len dva čistiace tromfy, ktoré majú podlahy Quick-Step rukáve v rukáve. Ideálne pre malé núdzové domáce práce na poslednú chvíľu.

Trieda 33

Zúfalé časy si vyžadujú zúfalé opatrenia: ak vaša predsieň alebo vhod utrpia ťažké časy, ktoré sú horšie ako obvykle, nemusíte znižovať svoj štandard pri hľadaní laminátových podlahových krytín svojich snov. Laminátová podlahová krytina Quick-Step sa dá napríklad použiť v širokej škále rôznych oblastí a podmienok, je dokonca dostupná v triede 33 na ťažké komerčné použitie. Najlepší spôsob na vytvorenie najlepších životných či pracovných podmienok pre vás a vašu podlahu.

Objavte všetky podlahy pre vstupné haly a chodby

Get inspired

Podlahy Quick-Step sú extrémne univerzálne, preto sa dajú použiť v celom dome. A vďaka širokej škále dekorov a štýlov – od klasických po trendové – budete chcieť podlahu Quick-Step do každej miestnosti v dome.

Nájdite svoju obľúbenú podlahu do predsiene: