Kvalitné laminátové podlahy, ktoré vydržia celý život

Prečo si vybrať niečo menej, keď môžete mať najlepšie laminátové podlahy na trhu? V spoločnosti Quick-Step to nie sú len reči. Ideme ďalej a ponúkame dlhodobé záruky až 25 rokov. Už žiadne starosti s vlhkosťou, poškriabaním alebo škvrnami. Spoľahnite sa na úplný pokoj v duši.

Kvalitné laminátové podlahy, vodeodolný povrch

Vodeodolný povrch

Vedeli ste, že mnohé z našich kolekcií laminátových podlahových krytín sú 100 % vodeodolné vďaka ich povrchovému náteru Hydroseal, ktorý odpudzuje vodu?

Kvalitné laminátové podlahy, odolné voči poškriabaniu

Odolnosť voči poškriabaniu

Vďaka ich vrchnej vrstve Scratch Guard – patentovanému ochrannému systému – sú naše kvalitné laminátové podlahy až desaťkrát odolnejšie voči škrabancom.

Kvalitné laminátové podlahy, odolné voči škvrnám

Odolná voči škvrnám

Spoločnosť Quick-Step má najlepšie laminátové podlahy na trhu, pretože sú nielen vodeodolné a odolné voči poškriabaniu, no sú tiež vysoko odolné voči škvrnám. Čistenie nikdy nebolo jednoduchšie.

Naše kvalitné laminátové podlahové krytiny sú tiež známe pre svoj...

...jednoduchý klik systém. Vďaka systému Uniclic a Uniclic Multifit od spoločnosti Quick-Step je inštalácia hračkou, a to dokonca aj v stiesnených rohoch alebo pod radiátormi.

...antistatické funkcie. Patentovaná, trvalá antistatická úprava každej podlahy je určená pre priestory bez prachu.

...odolné voči (UV) svetlu. Nechajte slnečné svetlo preniknúť do vnútra bez toho, aby ste sa museli obávať straty farby. Efekty starnutia sú už minulosťou.

Ukážeme vám ideálnu podlahu

Naše dizajny laminátových podláh

Nájdite si obľúbenú podlahu

Či už preferujete moderné alebo tradičné podlahy, laminátové podlahy Quick-Step ponúkajú širokú škálu veľkostí dosák, rôzne typy dizajnov dreva, nekonečné množstvo farieb a mnohé krásne textúry a drážky.

Nechajte sa inšpirovať vyhľadávačom podláh Quick-Step FloorExplorer

Inšpirujte sa

Výber podlahy nie je jednoduchý. Avšak s vyhľadávačom FloorExplorer môže byť: stačia tri kroky a ukážeme vám prehľad dizajnov, ktoré doplnia vaše interiérové dizajnové preferencie a osobnosť.