Podlahová krytina Quick-Step na vašom schodisku

Dosky Quick-Step nielen že vyzerajú skvele na vašej podlahy, môžete ich tiež použiť na dokončenie schodiska a vytvoriť dokonale zladený interiér. Bez ohľadu na to, či zakrývate nové schody alebo rekonštruujete existujúce schodisko: je to len otázka výberu riešenia pre schodisko, ktoré vyhovuje vašim potrebám. A spomenuli sme už, že je to úplne jednoduché? Tu je dôvod.

  • PRISPÔSOBITEĽNÉ: všetky podlahy Quick-Step možno odrezať na dĺžku a šírku schodov.

  • ODOLNÉ: vaše podlahy sú mimoriadne silné vďaka niekoľkým ochranným vrstvám.

  • JEDNODUCHO UDRŽIAVATEĽNÉ: to je osobitne dôležité, keď musíte čistiť napríklad zložité a kľukaté schodisko.

  • JEDNODUCHO MONTOVATEĽNÉ: urobte to sami za okamih alebo využite odborníka.

Laminátové podlahy na vašich schodoch

Nové či existujúce, rovné alebo točité, klasické či moderné... Rekonštrukcia vašich schodov pomocou laminátových dosák Quick-Step je jednoduchá a cenovo dostupná. Naše profily Incizo vám umožňujú dokončiť svoje schodisko podľa vlastnej chuti. Chcete sa zahrať na domáceho majstra? Laminátové dosky môžete klásť len jedným spôsobom, s minimálnym množstvom prachu.

Vinyl na vaše schody

Široká škály vinylových podlahových profilov Quick-Step je kompatibilná s akýmkoľvek typom schodiska. Klasické alebo moderné? Kombinujete kľučky a podesty, alebo nie? Žiadne problémy: pokiaľ sú dosky prilepené, vinyl to zvládne.

Drevo na vaše schody

Rovné či špirálové schodiská so stupienkom alebo bez neho: drevené dosky Quick-Step sú vhodné na akýkoľvek typ schodov. Prečo sú také špeciálne? Ich zodpovedajúce farby zaisťujú hladký prechod medzi vašou podlahou a schodiskom. A ešte čosi... tiež sa jednoducho montujú.