Vinylová podlaha Quick-Step: radosť po nej chodiť

Luxusné vinylové podlahy sú krásne na pohľad. Ich prírodný dizajn vyzerá ako skutočné drevo alebo dlažba. Avšak nejde iba o pekný vzhľad. Vďaka zvukovo izolačným vlastnostiam a mäkkému pocitu na dotyk poskytujú jednoduchý spôsob, ako zladiť štýl a komfort.

Prečo sú vinylové podlahy také komfortné?

Mäkká a teplá vinylová podlahová krytina

Mäkká a teplá

Naše vinylové podlahové krytiny Livyn sú stelesnením príjemného: teplé nohy od okamihu, kedy sa zobudíte, a mäkký pocit na dotyk, keď sa večer po práci konečne vyzujete.
Zvukovo izolačné vinylové podlahové krytiny

Zvukovo izolačné

Klopkajúce podpätky, dupajúce tenisky, pískajúce stoličky a pod. Každý z nás pozná tie nepríjemné zvuky. Luxusné vinylové podlahové krytiny znižujú hluk vďaka zvukovo absorpčným vrstvám.
Prirodzený vzhľad a pocit vinylových podlahových krytín

Prirodzený vzhľad a pocit

Naše luxusné vinylové podlahy a dlaždice zahŕňajú široký rad prirodzene vyzerajúcich autentických dizajnov s krásnou extra matnou povrchovou úpravou a zladenými skoseniami a štruktúrami. Či už si vyberiete „skutočné drevo“ alebo „kameň“, vaša nová podlaha bude stredobodom pozornosti.

Ukážeme vám ideálnu podlahu

Dizajny vinylových podláh

Nájdite si obľúbenú podlahu

Živé farby, jedinečné vzory, citeľné štruktúry, prepracované detaily... Naše pevné a pružné luxusné vinylové podlahy sú k dispozícii v širokej ponuke dizajnov. Našu hlavnou inšpiráciou je príroda, preto určite nájdete podlahu, ktorá vyhovie vášmu vkusu, miestnosti alebo projektu.

Nechajte sa inšpirovať vyhľadávačom podláh Quick-Step FloorExplorer

Inšpirujte sa

Výber podlahy nie je jednoduchý. Avšak s vyhľadávačom FloorExplorer môže byť: stačia tri kroky a ukážeme vám prehľad dizajnov, ktoré doplnia vaše interiérové dizajnové preferencie a osobnosť.