Vinylové podlahové krytiny Quick-Step: navrhnuté na renovácie

Vytvárate si domov podľa svojich predstáv renováciou predstáv niekoho iného? Alebo len nadišiel čas zrenovovať podlahu? Luxusný vinyl je tým správnym riešením. Aj keby ste na podlahu zhodili napríklad plný tanier rajčinovej polievky, podlaha zostane neporušená a bez škvŕn. A jej pevná a odolná povrchová vrstva zachová prírodný dizajn vašej novej podlahy na dlhé roky.

Prečo je luxusný vinyl ideálna pri renovácii

Vinylová podlaha je ideálna pri renovácii

Na každý druh podkladu

Bez starostí. Či už kladiete podlahu na vyrovnaný alebo (veľmi) nerovný podklad, vždy sa nájde vinylová podlahová krytina, ktorá splní vaše potreby.
Vinylová podlaha je ideálna pri renovácii

Mimoriadne tenká

Vezmite do ruky jednu z našich luxusných vinylových dosiek a ihneď pochopíte, prečo sa s nimi tak ľahko manipuluje a aj sa jednoducho montujú: sú také tenké!
Vinylová podlaha je ideálna pri renovácii

Jednoduchá inštalácia

Či už si vyberiete montáž pomocou systému klik alebo lepidla, vaša nová podlaha Livyn rozžiari váš domov za pár okamihov.
Pevná: správna voľba pri renovácii

Pevná: správna voľba pri renovácii

Pevné vinylové podlahové krytiny Quick-Step vám umožní pracovať na akomkoľvek druhu podkladu bez toho, aby to vyžadovalo nejaké prípravy – to je mimoriadne praktické pri renovácii.

Ukážeme vám ideálnu podlahu

Dizajny vinylových podláh

Nájdite si obľúbenú podlahu

Živé farby, jedinečné vzory, citeľné štruktúry, prepracované detaily... Naše pevné a pružné luxusné vinylové podlahy sú k dispozícii v širokej ponuke dizajnov. Našu hlavnou inšpiráciou je príroda, preto určite nájdete podlahu, ktorá vyhovie vášmu vkusu, miestnosti alebo projektu.

Nechajte sa inšpirovať vyhľadávačom podláh Quick-Step FloorExplorer

Inšpirujte sa

Výber podlahy nie je jednoduchý. Avšak s vyhľadávačom FloorExplorer môže byť: stačia tri kroky a ukážeme vám prehľad dizajnov, ktoré doplnia vaše interiérové dizajnové preferencie a osobnosť.