Go to content Go to search
biela vinylová podlaha v spálni od spoločnosti Quick-Step

Biela vinylová podlaha

Dokonalá podlaha pre vašu miestnosť

Biela vinylová podlaha je dokonalým základom pre vašu miestnosť. Biela farba dodá vašej izbe svetlú atmosféru, ale zároveň vám umožní kombinovať ju s inou farbou alebo materiálmi. Nech sú vaše preferencie akékoľvek, podlaha Quick-Step má všetko, čo potrebujete na navrhnutie miestnosti podľa vášho vkusu.

Biele vinylové podlahy Quick-Step vám ponúkajú vysoko prirodzený vzhľad a dojem s dizajnom kameňa alebo dreva

Hľadáte štýlovú vinylovú podlahu s prirodzeným nádychom? Nehľadajte ďalej. Ponúkame širokú škálu bielych vinylových podláh. Biela vinylová podlaha Quick-Step sa dodáva nielen v rôznych trendových farbách, ale je k dispozícii aj vo viacerých štýloch, prevedeniach a formátoch, aby vám ponúkla dokonalú bielu vinylovú podlahu pre váš interiér. Určite máme to, čo zodpovedá vášmu vkusu. Prirodzený dotyk bielej vinylovej podlahy Quick-Step vytvára hrejivú, útulnú a elegantnú atmosféru, ktorá nikdy nevyjde z módy.

biela vinylová podlaha v obývacej izbe od spoločnosti Quick-Step

Biele vinylové podlahy sú k dispozícii v dizajne kamenného vzhľadu (dodávané ako dlaždice), ktorý dokonale zapadá do moderných a elegantných interiérov. Kamenný vzhľad dodáva pocit decentného luxusu a vytvára pocit kontinuity s vonkajším prostredím, čo zase prispieva k prémiovej kvalite bielych vinylových podláh Quick-Step.

Pozrite si vinylové podlahy s kamenným vzhľadom

biela vinylová podlaha od spoločnosti Quick-Step vo vašej domácej kancelárii

Vzhľad prírodného dreva (k dispozícii v doskách) je ďalším dizajnom našich bielych vinylových podláh inšpirovaných prírodou a určite vnesie dotyk prírody do interiéru. Vzhľad dreva je prirodzený a hrejivý s realistickými detailmi, čo zase vytvára hrejivé a príjemné interiéry s nádychom elegancie. Biela vinylová podlaha Quick-Step s prírodným dreveným vzhľadom je preto univerzálnejšou voľbou pre váš domov, pretože sa hodí do širokej škály interiérových dizajnov a štýlov.

Pozrite si vinylové podlahy s dreveným vzhľadom

Objavte našu bielu vinylovú podlahu

 • Borovica snežná

  • Vinyl
  • Bloom
  • AVMPU40204
 • Dub bavlna biely

  • Vinyl
  • Bloom
  • AVMPU40200
 • Luna biely mramor

  • Vinyl
  • Blush
  • SGTC20305
biela vinylová podlaha od spoločnosti Quick-Step v kúpeľni

Biela vinylová podlaha je úplne vodotesná a úplne bezproblémová

Prémiová biela vinylová podlaha Quick-Step ponúka vášmu domovu nielen dlhotrvajúcu eleganciu, ale aj dokonalú odolnosť proti vlhkosti pre zaručenú trvanlivosť a funkčnosť. Vďaka našej bielej vinylovej podlahe už nikdy nebudú vyvýšené okraje, zatuchnuté pachy alebo vyduté podlahy problémom. Je to preto, že biela vinylová podlaha Quick-Step je 100 % vodeodolná. Vďaka tomu je biela vinylová podlaha nielen odolná, ale aj praktická. Čistenie rozliatych tekutín nebolo nikdy jednoduchšie a rýchlejšie s bielou vinylovou podlahou, takže je ideálnou voľbou do priestorov náchylných na vlhkosť, ako sú kuchyne, chodby a kúpeľne.

Pokládka bielej vinylovej podlahy Quick-Step nebola nikdy jednoduchšia

Či už sa rozhodnete namontovať bielu vinylovú podlahu sami, alebo potrebujete odbornú pomoc, my sa o vás postaráme! Vinylové podlahy Quick-Step sa dodávajú buď s tradičným montážnym lepidlom, alebo s vylepšeným systémom zakliknutia Uniclic a Uniclic Multifit, vďaka čomu je proces montáže čo najjednoduchší a najrýchlejší. S niekoľkými skúsenosťami s projektmi urob si sám a niekoľkými nástrojmi si môžete vychutnať pokládku vlastnej bielej vinylovej podlahy; len sa uistite, že ste si pozorne prečítali návod na použitie predtým, ako začnete.

biela vinylová podlaha od spoločnosti Quick-Step v obývačke

Biele vinylové podlahy s dlhotrvajúcou eleganciou a jednoduchými požiadavkami na údržbu

Udržiavanie prémiovej bielej vinylovej podlahy v pôvodnom stave a upratovanie rozliatych tekutín alebo nečistôt je bezproblémové. S rušným životným štýlom nechcete tráviť veľa času čistením podlahy. Preto je naša biela vinylová podlaha ideálnou voľbou, pretože stačí len niekoľkokrát vytrieť mokrým mopom alebo povysávať vysávačom; vaša podlaha bude vyzerať, akoby bola práve položená. Vinylová podlaha Quick-Step je vodeodolná; rozliate tekutiny rýchlo vysušíte bez zanechania škvŕn. Okrem toho vám spoločnosť Quick-Step ponúka špeciálne navrhnuté čistiace prostriedky, ktoré nezanechávajú žiadne zvyškové vrstvy. To nielen vyčistí vašu bielu vinylovú podlahu lusknutím prstov, ale zároveň zabezpečí jej dlhotrvajúcu eleganciu.