Vodeodolný laminát? Áno, môžete ho mať!

Zoznámte sa s najnovšou generáciou laminátových podláh... Podlahy, ktoré nielen že výnimočne štýlovo a prirodzene, ale dokážu tiež zabrániť nejakým škodám a predovšetkým sú 100 % odolné voči vlhkosti.

Vodeodolný laminát? Žiaden problém!

Vďaka inovatívnej povrchovej úprave HydroSeal sú najnovšie laminátové podlahy Quick-Step prvými skutočne vodeodolnými laminátovými podlahami na svete. Odteraz ide dizajn vašej podlahy ruku v ruke s jej odolnosťou.

Prečo si jednoducho zamilujete naše vodeodolné laminátové podlahy?

vodeodolná podlaha Impressive značky Quick-Step, vodeodolná

100% odolnosť voči vode

Rozlúčte sa s problémami s vlhkosťou. Laminátové podlahy Majestic, Impressive (Ultra), ElignaClassic majú inovatívnu, vodu odpudzujúcu povrchovú úpravu HydroSeal dokonca aj v drážkach, aby pomedzi ne neprenikla žiadna voda. Čistenie nikdy nebolo jednoduchšie a bezpečnejšie.
Nové laminátové podlahy Quick-Step, prirodzený vzhľad

Prirodzený vzhľad

Preskúmajte povrch podlahy zblízka a hneď to uvidíte: laminátové podlahy Quick-Step, ktoré sú odolné voči vode, sú najprirodzenejšími laminátovými podlahami, ktoré sa kedy vyrábali. Autentický charakter spojov je dokonale vyvážený s konštrukciou podlahy. Farba, dizajn a štruktúra sa rozširujú priamo do spoja a vytvárajú pocit skutočného dreva.
Nové laminátové podlahy Quick-Step, Scratch Guard

Roky bezstarostného bývania

Vďaka vrchnému náteru Scratch Guard sú laminátové podlahy Quick-Step až desaťkrát odolnejšie voči poškriabaniu ako väčšina ostatných laminátových podláh. Náter Scratch Guard dáva vašim podlahám trvalú ochranu proti opotrebovaniu spôsobenému padajúcimi predmetmi, stopami po nábytku, vysokými podpätkami atď. Nová laminátová podlaha Quick-Step sa okrem toho dodáva so zárukou až 25 rokov: zárukou rokov bezstarostného bývania.…

Sledujte video

Pozrite si nižšie uvedené video a presvedčte sa sami o tom, ako vodeodolné laminátové podlahy Quick-Step prekonajú konkurenčné produkty.


Objavte všetky vodeodolné laminátové podlahy

Spustiť RoomViewer >