Go to content Go to search
sivá laminátová podlaha Quick-Step

Sivá
laminátová podlaha

Najlepšia sivá laminátová podlaha pre váš domov

Nájdenie správnej laminátovej podlahy je dôležitým krokom, keď chcete zo svojho domova vytvoriť jedinečné a útulné miesto. Ak hľadáte vysoko kvalitnú laminátovú podlahu, spoločnosť Quick-Step má všetko, čo potrebujete. Ponúkame vám podlahu s autentickým vzhľadom dreva, ktorá vytvorí vo vašom domove výnimočnú atmosféru, ktorú hľadáte. Naše sivé laminátové podlahy sú udržateľné, stabilné a väčšina z nich je aj vodeodolná!

Dokonalý doplnok do vášho domova

Ak chcete vytvoriť útulný obytný priestor, musíte začať so správnymi základmi. Ak chcete viac než len podlahu, spoločnosť Quick-Step vám ponúka všetko, čo potrebujete. Naša sivá laminátová podlaha dodá vášmu domovu teplo a štýl. Ak túto svetlosivú laminátovú podlahu skombinujete s prírodnými farbami vo zvyšku miestnosti, vytvoríte priestor, v ktorom sa budete cítiť teplo a uvoľnene. Pozrite si, ktoré návrhy sú k dispozícii, a vyberte si do miestnosti ten, ktorý sa vám bude páčiť.

Sivá laminátová podlaha s prirodzeným vzhľadom

Každá laminátová podlaha má dizajnovú vrstvu, ktorá pozostáva z obrazu skutočných drevených dosiek a dlaždíc vo vysokom rozlíšení. Skutočnú drevenú podlahu bude ťažké rozlíšiť od laminátovej podlahy spoločnosti Quick-Step. Používame najmodernejšie techniky, aby naša laminátová podlaha pôsobila prirodzene a vytvárala teplo, ale bez nákladov, ktorým budete čeliť, keď sa rozhodnete pre skutočnú drevenú podlahu. Vďaka tomu je táto laminátová podlaha najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú štýlovú podlahu, ale nechcú prekročiť svoj rozpočet.

sivá laminátová podlaha Quick-Step

Priehľadná horná vrstva

Každá laminátová podlaha má dizajn, ktorý je prekrytý priehľadnou hornou vrstvou. Táto vrstva chráni podlahu pred poškriabaním. Podlahu môžete intenzívne používať bez toho, aby ste ju poškodili, vďaka čomu je ideálnym riešením do každého domova. Podlaha je vyrobená z drevovláknitých dosiek s vysokou hustotou (HDF). Tento materiál je vyrobený z vysoko kvalitných rafinovaných drevených vlákien a melamínovej živice. Vďaka svojej štruktúre sa podlaha nebude môcť ohýbať ani prehýbať, takže budete mať vždy stabilnú podlahu, ktorá vydrží mnoho rokov.

Ako správne čistiť sivú laminátovú podlahu?

Nezáleží na tom, aký typ podlahy si vyberiete, tmavosivú laminátovú podlahu aj svetlosivú laminátovú podlahu je veľmi jednoduché vyčistiť. Na efektívne a správne čistenie podlahy môžete použiť mop z mikrovlákna, ktorý je možné zakúpiť aj v spoločnosti Quick-Step. Ak chcete používať tento mop, stačí ho mierne navlhčiť a použiť správny čistiaci prostriedok. Sivú laminátovú podlahu je možné vyčistiť aj vlhkou handričkou. Ak chcete túto špinavú podlahu vyčistiť, môžete použiť čistiaci prostriedok, ktorý je možné zakúpiť v spoločnosti Quick-Step. Všetko, čo musíte urobiť, je zriediť čistiaci prostriedok trochou vody a ste pripravení na čistenie. Čistenie nikdy nebolo jednoduchšie!

ako čistiť sivú laminátovú podlahu Quick-Step

Vodeodolný náter

Ak položíte laminátovú podlahu do vlhkej miestnosti, môžete mať problémy s vlhkosťou. Aby ste tomu predišli, mali by ste si kúpiť podlahy, ktoré majú povrchovú úpravu HydroSeal. HydroSeal zabraňuje prenikaniu vody do podlahy vyplnenej škárovacou hmotou. Vďaka tejto ochrannej vrstve je podlaha ideálna na použitie v kuchyniach a kúpeľniach.

Ideálny podklad pre vašu laminátovú podlahu

Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku sa musíte uistiť, že máte správny podklad. Ak máte dobrý základ, vaša laminátová podlaha bude dokonalá, pretože bude rovná a správne položená. Preto vám spoločnosť Quick-Step ponúka dokonalý podklad, ktorý podporuje systém Uniclic vašej laminátovej podlahy. Ak zvolíte túto kombináciu, získate krásnu podlahu, ktorá sa jednoducho pokladá bez pomoci odborníka.

sivá laminátová podlaha Quick-Step
Pozrite si naše sivé laminátové podlahy