Vinylové podlahy: trendové aj nadčasové

Aby sme prišli s novým dizajnom, náš tím neustále sleduje najnovšie trendy v oblasti domácich interiérov umenia, architektúry, módy a ďalších. Výsledné dekory sú nadčasovou klasikou vinylových podláh. Každá podlaha má svoj vlastný príbeh a unikátny vzhľad a pocit na dotyk vďaka starostlivo vybranej štruktúre, úprave a povrchu.

Prírodné vinylové podlahy

V kontakte s prírodou

Rozpustite hranice medzi interiérom a priveďte prírodu do svojho domova s prirodzenými tvarmi a farbami. Vďaka ich realistickým funkciám naše dizajny z dreva a kameňa ponúkajú bezkonkurenčnú úroveň realizmu.

Klasické luxusné vinylové podlahy

Klasický luxus

Luxus je tu, aby tu zostal –presne ako vysoko kvalitné materiály. Napríklad mramor je naďalej populárny pre podlahy, kuchynské dosky a príslušenstvo. Kombinujte ho so svetlou, prémiovou dubovou podlahou pre mimoriadne luxusný pocit na dotyk.

Vinylové podlahy s betónovým dizajnom

Povaha betónu

Vysoko textúrované kamenné vzory nikdy nezostarnú. Vďaka radu Alpha Vinyl zostane hrubý a autentický reliéf betónu viditeľný, čím dáva tejto modernej možnosti podlahy tvrdý charakter, ktorý dopĺňa takmer akýkoľvek štýl interiéru.

NOVÁ podlaha
Alpha Vinyl: vysoko výkonné tuhé podlahy

Alpha Vinyl je najsilnejšia podlaha, po akej kedy budete kráčať. Vo väčšine prípadov nevyžaduje prípravu, takže je ideálna na renovácie. A vďaka inteligentnej technológii odpudzujúcej vodu je podlaha Alpha Vinyl ideálnu voľbu podlahy pre každú izbu.

Objavte Alpha Vinyl teraz

Pevné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step