Vinylové podlahové krytiny Quick-Step: navrhnuté na renovácie

Vytvárate si domov podľa svojich predstáv renováciou predstáv niekoho iného? Alebo len nadišiel čas zrenovovať podlahu? Luxusný vinyl je tým správnym riešením. Aj keby ste na podlahu zhodili napríklad plný tanier rajčinovej polievky, podlaha zostane neporušená a bez škvŕn. A jej pevná a odolná povrchová vrstva zachová prírodný dizajn vašej novej podlahy na dlhé roky.

Prečo je luxusný vinyl ideálna pri renovácii

Vinylové podlahové krytiny s jednoduchou montážou

Jednoduchá montáž

Či už si vyberiete montáž pomocou systému klik alebo lepidla, vaša nová podlaha Livyn rozžiari váš domov za pár okamihov.

Vinylová podlaha je vhodná na renovácie

Na každý druh podkladu

Bez starostí. Či už kladiete podlahu na vyrovnaný alebo (veľmi) nerovný podklad, vždy sa nájde vinylová podlahová krytina, ktorá splní vaše potreby.

Vinylová podlaha je vhodná na renovácie

Mimoriadne tenká

Vezmite do ruky jednu z našich luxusných vinylových dosiek a ihneď pochopíte, prečo sa s nimi tak ľahko manipuluje a aj sa jednoducho montujú: sú také tenké!

NOVÁ podlaha
Alpha Vinyl: vysoko výkonné tuhé podlahy

Alpha Vinyl je najsilnejšia podlaha, po akej kedy budete kráčať. Vo väčšine prípadov nie je potrebná žiadna príprava povrchu a vo väčšine prípadov je ideálna na rekonštrukciu. Vďaka inteligentnej technológii odpudzujúcej vodu je podlaha Alpha ideálna voľba podlahy pre každú izbu.

Objavte Alpha Vinyl teraz

Pevné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step