Go to content Go to search
sivé vinylové dlaždice click v detskej izbe

Vinylové podlahy click

Pokládka vinylovej podlahy click: kombinácia luxusu a funkčnosti

Potrebujete vo vašej miestnosti novú podlahu? Pokládka vinylovej podlahy click Quick-Step je všetko, čo potrebujete! Naše podlahy sú vyrobené z PVC, čo znamená, že vydržia roky, pričom vyzerajú, ako keby ste ich položili iba včera. Jedinečný systém click našich podláh uľahčuje ich pokladanie, pretože nie je potrebné lepidlo. Vďaka tomu je naša pokládka vinylovej podlahy click najlepšou voľbou na renováciu vašej podlahy.

béžová vinylová podlaha click v domácej kancelárii

Alpha Vinyl

Naša podlaha Alpha Vinyl sa dodáva so systémom click a je k dispozícii v rôznych formátoch. S našimi vinylovými dlaždicami Kameň betónový môžete vytvoriť robustný priemyselný vzhľad. Pre navodenie vidieckejšej atmosféry by sa mohli perfektne hodiť naše vinylové dosky Dub prírodná bavlna. Podlaha Alpha Vinyl click je známa svojou ochranou proti škvrnám, poškriabaniu a poškodeniu spôsobeného nárazom a je tiež ideálnym riešením pre nerovné povrchy. Táto podlaha bude vyzerať ako nová aj po mnohých rokoch intenzívneho používania. Podlaha je tiež vodotesná, čo z nej robí dobrú voľbu pre miestnosti náchylné na rozliate tekutiny a vlhkosť, ako sú kuchyne a kúpeľne.

pokladanie pokládky vinylovej podlahy click na existujúcu dlaždicovú podlahu v kuchyni

Pokládka vinylovej podlahy click je ideálna na renovácie

Pokladanie novej podlahy môže byť problém, ale nie v prípade pokládky vinylovej podlahy click Quick-Step. Naše podlahy sa nielen jednoducho pokladajú vďaka ich systému click, ale tiež nemusíte odstrániť starú podlahu. Vaša nová podlaha môže byť položená na starú podlahu, ale skontrolujte, či je povrch čistý a rovný. Uistite sa tiež, že na podlahe nie sú medzery, pretože by to mohlo mať vplyv na vinylovú podlahu. Nakoniec je dôležité, aby stará podlaha nebola plesnivá ani sa v nej nenachádzal hmyz.

Máte nerovnú podlahu? Podlahy Alpha Vinyl môžu byť pre vás dobrou voľbou! Táto podlaha je vhodná na nerovnejšie povrchy, ale má svoje limity, preto si určite prečítajte návod na pokládku a postupujte podľa pokynov. Niektoré podlahy Alpha Vinyl sa dodávajú s pripojenou podložkou, ktorá ešte viac uľahčuje pokladanie, takže si pozrite, ktorá možnosť je pre vás najlepšia. Ušetrí vám to veľa práce a zároveň získate bezchybnú podlahu, ktorá vydrží roky. Nezabudnite si prečítať návod na pokládku, aby ste sa uistili, že podlahu pokladáte správnym spôsobom.

muž, ktorý pokladá pokládku vinylovej podlahy click na podložku

Ako pokladať luxusnú pokládku vinylovej podlahy click?

Naša pokládka vinylovej podlahy click sa jednoducho pokladá vďaka systému click. Uistite sa, že ste si prečítali návod, ktorý sa dodáva s každou podlahou, alebo nášho sprievodcu krok za krokom. Blos base a Oro base vyžadujú samostatnú podložku. Sú potrebné, pretože zvyšujú kvalitu, pohodlie a konečný vzhľad podlahy a zlepšujú akustický komfort vo vašej miestnosti. Po nasadení podložky začnite s pokladaním pokládky vinylovej podlahy click. Uistite sa, že používate správne nástroje a pokladanie bude úplnou hračkou.

Po položení podlahy je potrebné dokončiť ju zodpovedajúcim príslušenstvom. Máme soklové lišty a profily v rovnakom dizajne ako vaša podlaha, aby sme vytvorili jednotný vzhľad. Skončíte s úžasnou podlahou, ktorá dodá vašej miestnosti eleganciu a vydrží dlhé roky. Akú podlahu si želáte?