Vinylová podlaha Quick-Step: radosť po nej chodiť

Luxusné vinylové podlahy sú krásne na pohľad. Ich prírodný dizajn vyzerá ako skutočné drevo alebo dlažba. Avšak nejde iba o pekný vzhľad. Vďaka zvukovo izolačným vlastnostiam a mäkkému pocitu na dotyk poskytujú jednoduchý spôsob, ako zladiť štýl a komfort.

Prečo sú naše vinylové podlahy také komfortné?

Mäkké a tiché vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Mäkká a teplá

Naše vinylové podlahy Livyn sú stelesnením príjemného: teplé nohy od okamihu, kedy sa zobudíte, a mäkký pocit na dotyk, keď sa večer po práci konečne vyzujete. Tí, ktorí majú naozaj studené nohy, môžu dokonca namontovať náš vinyl s podlahovým kúrením, aby skutočne zohriali svoje duše (a podošvy).

Mäkké a tiché vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Zvukovo izolačné

Klopkajúce podpätky, dupajúce tenisky, pískajúce stoličky a pod. Každý z nás pozná tie nepríjemné zvuky. Luxusné vinylové podlahové krytiny znižujú hluk vďaka zvukovo absorpčným vrstvám.

Mäkké a tiché vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Prirodzený vzhľad a pocit

Naše luxusné vinylové podlahy a dlaždice zahŕňajú široký rad prirodzene vyzerajúcich autentických dizajnov s krásnou extra matnou povrchovou úpravou a zladenými skoseniami a štruktúrami. Či už si vyberiete „skutočné drevo“ alebo „kameň“, vaša nová podlaha bude stredobodom pozornosti.

Vinyl Flex: podlahy pre maximálne pohodlie

Hľadáte teplé a mäkké podlahové krytiny? Vinyl Flex je vaše riešenie. Dosky Vinyl Flex sa ľahko montujú a technológia Stain and Scratch Guard ponúka dokonalú ochranu pre dlhodobý zážitok.

Objavte Vinyl Flex teraz

Mäkké a teplé vinylové podlahy značky Quick-Step