Vinylové podlahové krytiny a luxusné vinylové dlaždice

Rozjasnite svoj domov vinylovou podlahovou krytinou Quick-Step s prírodným vzhľadom a charakteristickým teplom na dotyk. Vyberte si zo širokého radu pružných a pevných vinylových podlahových krytín vhodných pre všetky potreby a aplikácie. Obidva druhy sú vybavené ochrannou vrchnou vrstvou, ktorá vašej podlahe zabezpečí krásny vzhľad na dlhé roky.

3 dôvody, prečo si vybrať vinylovú podlahovú krytinu Quick-Step

Kvalitné vinylové podlahové krytiny

Krásny vzhľad a dlhá výdrž

Všetky vinylové podlahy Quick-Step majú ochrannú vrchnú vrstvu, vďaka ktorej sú odolné voči vode, poškriabaniu a škvrnám. To zaručuje, že vaša podlaha bude vždy vyzerať rovnako dokonalo, ako keď ste ju namontovali.

Chodiť po vinylovej podlahe je radosť

Radosť chodiť

Chodiť po vinylovej podlahe Quick-Step je príjemný zážitok v každom smere: ich prírodný dizajn upúta zrak, sú mäkké a teplé na dotyk a vďaka ich akustickým vlastnostiam vás nebude obťažovať neželaný hluk opätkov, topánok, tenisiek alebo labiek domácich miláčikov.

Vinylová podlaha je ideálna pri renovácii

Ideálna pri renovácii

Renovujete? Vinylová podlaha Quick-Step je veľmi tenká a ľahko sa montuje (vďaka patentovanému klik systému Uniclic Multifit). A po pridaní pevných vinylových krytín je teraz k dispozícii vinylové riešenie pre akýkoľvek typ podkladu (vyrovnaný, nepravidelný alebo veľmi nepravidelný).

Nájdite si ideálnu podlahu pre vaše potreby a vkus

Nezáleží, aký máte k dispozícii podklad, alebo aký štýl preferujete: vinylové podlahové krytiny Quick-Step zahŕňajú riešenie pre každý štýl a aplikáciu.

Pevné vinylové podlahové krytiny na nepravidelný podklad

Nepravidelný podklad?

Pracujete na nepravidelnom podklade? (Napríklad stará dlažba s 5mm medzerami hlbokými 2 mm.) Potom je pre vás tou správnou voľbou pevná vinylová podlaha Quick-Step. Okrem toho sa ľahko montuje a je extrémne tichá.

Vinylové podlahové krytiny s klik systémom na malé nerovnosti

Máte podklad s malými nerovnosťami?

Naše flexibilné podlahy Click a Click+ sú ideálne pri inštalácii na podklad s malými nerovnosťami (až do šírky 4 mm a hĺbky 1 mm) a na pokrytie veľkých plôch: šírka ani dĺžka nie je limitovaná, takže si nemusíte robiť starosti so prechodovými profilmi. Podlaha sa ani pri vystavení slnečnému žiareniu nezdeformuje a nevybledne.

Samolepiace vinylové podlahové krytiny na rovný podklad

Rovný podklad?

Ak máte rovný podklad alebo budete podklad vyrovnávať, naše vinylové podlahové krytiny Glue+ sú ideálnym riešením. Sú vhodné na všetky miesta vrátane zimných záhrad. Môžete ich dokonca montovať aj na stenu.

Nainštalujte vinylovú podlahu Quick-Step aj na stenu

Vedeli ste? Vinylové podlahové krytiny Quick-Step Glue+ môžete namontovať aj na stenu. To znamená, že môžete celú miestnosť zjednotiť vybraným vzorom alebo dizajnom, dokonca aj sprchovací kút.

Všetko, čo potrebujete, na dokončenie štýlu

Našli ste ideálnu podlahu? Potom je čas vyhrnúť rukávy a začať pracovať na vašom podlahovom projekte. Tieto nástroje zabezpečia, aby všetko prebehlo hladko – od inštalácie až po dokončenie a údržbu.

Vinylové podlahové krytiny s jednoduchou montážou

Rýchla a jednoduchá montáž

Podlahy Quick-Step sú známe svojou jednoduchou montážou. Naše vinylové podlahy nie sú výnimkou. Či už si vyberiete plávajúcu alebo lepenú montáž, vaša nová vinylová podlaha bude dokončená za pár okamihov.

Dodajte svojej vinylovej podlahe posledný kúsok k dokonalosti

Doplňte posledný kúsok k dokonalosti

Získajte krásny a čistý výsledok vďaka výberu z celého radu zladených soklových líšt a profilov k vašej novej podlahe.

Údržba bez starostí vďaka vinylovým podlahovým krytinám

Údržba bez starostí

Udržať vašu podlahu rovnako čistú a krásnu ako prvý deň ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Vyberte si z celého radu príslušenstva, ktoré vám pomôže udržať vašu „piatu stenu“ stále ako novú.