Quick-Step Rigid Vinyl

NOVINKA Quick-Step Rigid Vinyl
Elegancia nikdy nebola taká silná

Pevné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Pevná podlahová krytina je tu na dlhý čas. Aj keby vaše deti na podlahu zhodili napríklad plný tanier rajčinovej polievky, podlaha zostane neporušená a bez škvŕn. Jej nádherný prírodný dizajn ľahko odolá skúške času. Je to najpevnejšia a najmäkšia podlaha, po akej kedy budete kráčať, a navyše nevyžaduje prípravu povrchu.

Prečo sa vám bude páčiť naša pevná vinylová podlahová krytina

Odolné vinylové podlahové krytiny

Odolná

Posaďte sa a relaxujte. Ťažké predmety, ktoré náhodne narazia do vašej novej pevnej podlahy, na nej nezanechajú žiadnu stopu – vďaka pevnému vinylovému jadru s extra sklolaminátovou ochranou. Svoju novú pevnú vinylovú podlahu môžete dokonca položiť na existujúcu podlahu bez prípravy povrchu.
Mäkká a teplá vinylová podlahová krytina

Mäkká, teplá a tichá

Prejdite sa komfortne po svojom dome so šálkou rannej kávy. Po najmäkšej pevnej vinylovej podlahovej krytine na trhu je radosť chodiť – aj naboso. Chodíte radšej obutí? Jej vlastnosti v oblasti absorpcie zvuku zaručujú príjemný akustický zážitok.
Vinylové podlahové krytiny odolné voči škvrnám

Odolná voči škvrnám

Utesnená vrchná vrstva vinylovej podlahy Quick-Step je vybavená našou revolučnou technológiou Stain Guard. Najlepšia technológia odolnosti voči škvrnám svojho druhu udrží vašu podlahu bez škvŕn a nedá nečistotám ani škrabancom žiadnu šancu.

Revolučná sila? Pozrite sa na vlastné oči!

Neuveríte, kým nebudete vidieť... Preto sme sa rozhodli otestovať naše podlahové krytiny Quick-Step Rigid. Pozrite sa sami, ako sa podlaha Quick-Step Rigid postavila v súboji zoči-voči pred konkurenčný produkt.

Pozrite si všetky pevné vinylové podlahové krytiny Prečítajte si ďalšie informácie o vinylových podlahových krytinách